Zapraszamy na Spływ kajakowy dla Ojców z Dziećmi (Synem i Córką)

16 czerwca 2017

Zapraszamy na Spływ kajakowy dla Ojców z Dziećmi (Synem i Córką)

Rzeka Wierzyca na Kaszubach / Kociewiu. Wpływamy do Wisły!

26-30 sierpnia – finał wakacji

Koszt: 840zl za dwie osoby

Spływ jest otwarty dla każdej rodziny!!!

Zapraszamy was na finał wakacji jakiego nie znajdziecie NIGDZIE indziej.

Czekają na was wyzwania w kajaku, noclegi pod namiotem, męskie rozmowy przy ognisku, a przede wszystkim…
…przez cały tydzień możesz być tylko dla swoich dzieci!
Ojciec: „ W ciągłym życiu nie maiłem tyle czasu na rozmowę i bycie z synem”.
Ojciec i jego dziecko, rzeka i kajak, wyzwanie i przyjaźń. To połączenie gwarantuje niezapomniane wspomnienia!
Spływ Wierzycą na Kaszubach to wyzwanie, z którym poradzi sobie każdy, nawet początkujący kajakarz.
Spływ jest imprezą bezalkoholową.
Atrakcje wyprawy:
– jedzie z nami ks. Proboszcz – Eucharystie w plenerze
– czas spędzony z dzieckiem
– pływanie kajakiem dziką rzeką i wpłynięcie do Wisły
– wspaniała przyroda
– noclegi pod namiotami
– wieczory przy ognisku z kiełbaskami
– chipsy z pokrzyw, robinsonki i inne potrawy survivalowe
– rozmowy o wyzwaniach, jakie stoją przed ojcami – prowadzi Robert Kościuszko
– wiele gier i konkursów z cennymi nagrodami
– każda z załóg otrzymuje prezent-niespodziankę oraz „Książeczki kajakarza” – dzienniki odbytych podróży!

Ogólny program imprezy:
Naszą wyprawę zaczynamy w sobotę, 26 sierpnia w okolicy Zblewa (wygodny dojazd autostradą na własny koszt). Samochody zostawiamy strzeżone przez 24h w bazie spływów. Prosimy o przyjazd między godziną 16:00 a 18:00. O godz. 18:00 oficjalnie rozpoczniemy naszą imprezę. Przedstawimy trasę spływu, pokażemy podstawowe zasady bezpiecznego pływania kajakami oraz przekażemy Wam wasze kamizelki i wiosła. Wieczór zakończymy kolacją przy ognisku z kiełbaskami i integracją.
Następnego dnia około 11:00 zwodujemy kajaki i rozpoczniemy naszą przygodę na rzece.
Śniadania, drugie śniadania (kanapki na drogę) i kolacje przy ognisku przygotowywać będziemy wspólnie, natomiast obiady dowiezie firma cateringowa.
Miejscem zakończenia będzie wpłynięcie do Wisły w miejscowości Gniew (możliwość zwiedzania zamku krzyżackiego).
Wyprawę zakończymy we środę 30 sierpnia wspólną kolacją, po której naszym młodym kajakarzom uroczyście wręczymy „Książeczki kajakarza” i  prezenty. Pożegnamy się i wrócimy do stęsknionych mam i żon. Chętni mogą z nami zostać do poranka dnia następnego.

Zapisy u Roberta Kościuszko

robert@kosciuszko.eu