Oaza młodzieżowa

29 kwietnia 2015

Ruch Światło-Życie – popularna Oaza – zaprasza dzieci, młodzież i studentów z naszej parafii na spotkania formacyjne. Wiarę najlepiej rozwija się we wspólnocie, w której można modlić się, zadawać pytania i dobrze spędzić czas.

Za Wspólnotę odpowiadają: Kasia Rossa i ks. Błażej Węgrzyn. Spotkania poszczególnych grup prowadzą świeccy animatorzy.

FB: Oaza młodzieżowa

Informacje o spotkaniach Oazy:

• Oaza Dzieci Bożych – do VI klasy szkoły podstawowej:
    • Dzieci młodsze – spotkania w soboty o 10:00
    • Dzieci starsze – spotkania w niedziele o 12:00 (po Mszy świętej)

• Oaza Nowej Drogi – klasy VII, VII szkoły podstawowej:
    • Grupa dziewcząt – spotkania w środy o 17:15 w sali pod zakrystią
    • Grupa chłopców – spotkania w środy o 19:30 w sali pod plebanią

• Oaza Nowego Życia:
    • I st. – 3 kl. gimnazjum oraz liceum:
      •  Grupa dziewcząt – ws. terminu spotkań prosimy o kontakt z ks. Błażejem Węgrzynem (xbwegrzyn@gmail.com) lub Odpowiedzialną Wspólnoty Kasią Rossą (przez FB)
      • Grupa chłopców/koedukacyjna – ws. terminu spotkań prosimy o kontakt z ks. Błażejem Węgrzynem (xbwegrzyn@gmail.com) lub Odpowiedzialną Wspólnoty Kasią Rossą (przez FB)