Oaza młodzieżowa

29 kwietnia 2015

Najbliższe spotkanie 16.12.2016 o 19.00 w salce za kościołem.

Oaza młodzieżowa. To my!

Oaza-Józefosław

Zapraszamy.

Ruch Światło-Życie (Oaza) zaprasza
na cotygodniowe spotkania w grupach młodzieżowych

(w salce pod kościołem)

Przyjdź i zobacz 🙂

• gimnazjalistki – niedziela, 17.30
  • Na spotkania przychodzę, aby móc poznać bliżej Pismo Święte i porozmawiać o Bogu. Pogłębiam swoją wiarę i zdaję sobie sprawę, dlaczego tak naprawdę warto trwać przy Bogu. Dzięki tym spotkaniom uświadamiam sobie, co, jako chrześcijanka, nadal robię źle, a co dobrze.
  • Spotkania mobilizują mnie do czytania, słuchania i zagłębiania się w Pismo Święte.
  • Przychodzę tu, żeby rozmawiać o życiu i Ewangelii. Wynoszę stąd postanowienia, fragmenty z Pisma Świętego, świadectwa innych osób.
  • gimnazjaliści – środa, 19.00
  • Ciekawie jest słuchać przyjaciół mówiących całkiem poważnie o rzeczach, o których wcześniej nie wspominali.
  • Chodzę na oazę po to, by zbliżyć się do Boga.
  • Moją mamę ktoś namówił, a ja miałem raz pójść zobaczyć, jak będzie. Spodobało mi się. Mogę nie tylko uczyć się o Bogu, ale również spotykać się z kolegami.
  • licealistki – piątek, 19.00
  • licealiści – niedziela, 19.00
  • Przychodzenie na spotkania oazowe daje mi możliwość porozmawiania z ludźmi na temat Boga, a tym samym zbliżenia się do Niego. Dzięki tym spotkaniom czuję się przepełniona radością, że mogę wielbić Pana wraz z przyjaciółmi.
  • Uczestnictwo w Oazie pogłębia moje relacje z Bogiem. Spotkania oddalają mnie od codziennych zmartwień i problemów.
  • Co bym nie napisał, to brzmiałoby sztucznie i dziwnie. Dzisiaj oglądałem film „Bóg nie umarł”. Rozpalił do czerwoności moje poszukujące Boga serce, więc myślę, że i Tobie mógłby się spodobać. A potem możemy o nim pogadać na spotkaniu przy paczce ciasteczek…
  • Życie nabiera barw i kolorów. Możemy wznieść proporzec walki, a na końcu zakrzyknąć „Wiktoria!”.
  • wszystkie grupy razem – raz w miesiącu, piątek, 19.00 (I piątek miesiąca)

Chcesz się zapisać? Wyślij informację z dopiskiem „oaza” na adres: jozefoslaw.parafia@gmail.com

Lub dołącz na FB: #Oaza młodzieżowa#

OM 01_kwiecień 2015