Ogłoszenia, 9 listopada

9 listopada 2014
  1. We wtorek 11 listopada, święto Odzyskania Niepodległości Polski. Msze święte o godzinie 8 i 18.
  2. We wtorek po mszy świętej o godzinie 18 w salce pod kościołem odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Zapraszamy dużych i małych, można wziąć ze sobą drobny poczęstunek.
  3. W 2016 roku w Polsce odbędą się Światowe Dni Młodzieży. W związku z tym ogłaszamy nabór chętnych do zaangażowania się w sekcjach: językowej, medycznej, kwaterunkowej, żywieniowej, rekreacyjnej, sportu i turystyki.
  4. W przyszłą niedzielę (16 listopada) podczas pieniądze zebrane na tacę przeznaczone zostaną na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży.
  5. Spotkanie Scholi w sobotę o godzinie 9.
  6. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych – w sobotę o 10.
Opłatki

Pan organista roznosi opłatki opłatki w poniedziałek, środę i czwartek  od 18 do 22, we wtorek i sobotę od 15 do 20.

10.11. – ul. Koralowa, Nefrytowa (segmenty), Opalowa, Berylowa, Brylantowa i Agatowa

11.11 – ul. Topazowa, Szafirowa, Szmaragdowa, Diamentowa, Turkusowa

12.11 – ul. Alabastrowa, Marmurowa, Onyksowa, Rubinowa, Jantarowa, Cyrkonii