Ogłoszenia 8 czerwca

8 czerwca 2014
  • Kancelaria w tym tygodniu czynna w środę i czwartek
  • W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; msze święte o 8 i 18.
  • W najbliższą niedzielę ( 15 czerwca) ulicami Warszawy przejdzie „Marsz dla Jezusa”. Będzie to forma ewangelizacji ulicznej. Marsz rozpocznie się o godzinie 12 na Placu Piłsudskiego w Warszawie.
  • W przyszłą niedzielę (15.06) będziemy zbierać do puszek ofiary dla powodzian na Bałkanach.
  • 13 czerwca (piątek) po mszy świętej o godzinie 18 po Nabożeństwie Czerwcowym odprawione zostanie Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec do Niepokalanego Serca Maryi.
  • 21 czerwca (w sobotę) parafia organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu i Katedry św. Wojciecha w Gnieźnie. Koszt pielgrzymki 100 zł. Zapisy w Zakrystii lub Kancelarii.
  • 14  i 15 czerwca (sobota i niedziela) – Festiwal Nadziei na Pepsi Arenie.   Więcej informacji na www.festiwalnadziei.pl