Józefosław

Ogłoszenia, 6 września

6 września 2015

1. We wtorek, 8 września Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

2. Zbieramy różańce, które zostaną dostarczone na Ukrainę dla osób modlących się w intencji pokoju.

3. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z I klas szkół średnich oraz młodzież starszą, która nie przyjęła tego sakramentu w swoim czasie. Aby zgłosić się na kurs, należy przyjść do zakrystii lub kancelarii i pobrać formularz, a następnie oddać go w terminie do 20.09.2015r. Więcej szczegółów: www.parafia-jozefoslaw.pl/liturgia/sakrament-bierzmowania

4. Od tej niedzieli dzieci będą otrzymywać gazetkę „Ziarno”, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11:00, a dzieci uczestniczące w pozostałych Mszach św. mogą odbierać „Ziarno” w zakrystii. Większą część dzieci wklejają do zeszytu, a mniejszą przynoszą na następną niedzielę przed godz. 11.00 i wkładają do koszyczka, z którego będzie losowanie. Wylosowana osoba otrzyma pamiątkę.

5. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy także nowych chłopców do służenia przy ołtarzu.

6. Zapraszamy dzieci do zasilenia scholi posługującej na Mszy św. o godz. 11.00. Najbliższa próba śpiewu w sobotę o godz. 9.00.

7. W parafii powstaje nowy krąg Domowego Kościoła. Chętne małżeństwa są proszone o zgłaszanie się do kancelarii, lub przez wysłanie informacji na adres mailowy: jozefoslaw.parafia@gmail.com. Więcej informacji o DK: http://www.oaza.warszawa.pl/dk/v5/index.php/domowy-kocio/slowo-o-dk/12-sowo-o-domowym-kociele

8. W tym roku nie rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św. Dzieci będą przystępować do tej uroczystości w 3 klasie.