Józefosław

Ogłoszenia, 31 października 2016

30 października 2016

XXXI Niedziela Zwykła

 1. W najbliższą niedzielę(06.11.2016) po Mszy Świętej o godzinie 9.30 spotkanie koła CARITAS. Zapraszamy także wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w działalność CARITAS.
 2. Autor Księgi Mądrości mówi dziś o Bogu: „Panie, miłośniku życia.” To piękne stwierdzenie przypomina, że „Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne.”.
 3. Dziś Nabożeństwo Różańcowe o 17.30, a jutro ostatnie w tym roku po Mszy Świętej wieczornej.
 4. Domowy Kościół oraz Oaza Dzieci Bożych zapraszają dzieci i młodzież wraz z rodzicami na tradycyjny Bal Wszystkich Świętych, w poniedziałek 31 października, od godz. 18.00, w Sali Jana Pawła II. Zachęcamy do przyjścia w przebraniu świętych lub w innych strojach niebiańskich. Diabły i czarownice do Nieba wstępu nie mają! W programie tańce i zabawy przy niebiańskiej muzyce, quiz i prezentacja przebrań. Wstęp wolny, ale organizatorzy będą zbierać dobrowolne datki na pokrycie kosztów napojów, słodyczy i wystroju sali.”
 5. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Oddajemy część wszystkim znanym i nieznanym mieszkańcom nieba. Msza Święta jak w każdą niedzielę. Jest również Msza Święta o godzinie 11.00. W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Modlimy się za wszystkich zmarłych, którzy nie cieszą się jeszcze pełnią radości wiecznej. Wypominki jednorazowe o godzinie 17 a potem Msza Święta za poleconych w wypominkach. Wypominki Roczne odczytywane będą w każdy drugi piątek miesiąca o godzinie 17.00 a potem o 18 będzie Msza Święta w intencji zmarłych. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Wypełnione kartki prosimy przynosić do zakrystii. Przy tej okazji składane są ofiary, za które serdecznie dziękujemy. We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 6. Od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać jeden raz dziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba być w stanie łaski uświęcającej. Odpust ten można ofiarować za zmarłych.
 7. 3 listopada w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie. Zapraszamy jak co tydzień na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej.
 8. Przypominamy, że spowiadamy w dni powszednie pół godziny przed każdą Mszą Świętą. Zachęcamy do spowiedzi w dni powszednie.
 9. 4 listopada w I piątek miesiąca spowiedź dodatkowo od godziny 17. Po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 21. W piątek w liturgii wspominamy św. Karola Boromeusza. Oaza młodzieżowa zaprasza na wspólną adorację w piątek o godz. 19.00 w kościele.
 10. 5 listopada I sobota miesiąca. Po Eucharystii o godzinie 8 nabożeństwo I soboty miesiąca.
 11. Dziś ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na misje. Bóg zapłać za wsparcie tych, którzy głoszą Słowo Boże i wzywają do wiary w Jezusa Chrystusa.
 12. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8 spotkanie członków Żywego Różańca w Sali Jana Pawła II za kościołem.
 13. W przyszłą niedzielę o godzinie 16.00 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.
 14. Życzymy dobrej niedzieli oraz wytrwałości w dążeniu do nieba.

12118786_654908447979548_7195541355531381709_n