Józefosław

Ogłoszenia, 31 maja

31 maja 2015
 1. W tym tygodniu kancelaria czynna tylko we wtorek
 2. Od 1 czerwca rozpoczną się Nabożeństwa Czerwcowe. W dni powszednie o 18.30, w niedziele o 17.30
 3. 4 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (B0że Ciało). Tego dnia msze święte o 8, 9.30, 12.30 i 18. Po mszy świętej o 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Tego dnia Nabożeństwo Czerwcowe o 17.30
 4. Asystę kościelną zapraszamy zapraszamy na godzinę 9.
 5. Zapraszamy dziewczynki, które chciałyby sypać kwiaty podczas procesji na próby we wtorek i środę na 19.
 6. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania podczas procesji.
 7. Piątek piątego czerwca to pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia spowiedź od godziny 17.30, msza święta o 18 a potem po Nabożeństwie Czerwcowym adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21. o 19 modlitwa w intensji Światowych Dni Młodzieży.
 8. W sobotę podczas mszy świętej o godzinie 18 będziemy dziękować za 35 lat posługi kapłańskiej naszego ks. proboszcza.
 9. 27 czerwca parafia organizuje pielgrzymkę do Kodnia oraz cerkwi neounickiej w Kostomłotach. Koszt to 50 zł. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
 10. 20 czerwca parafia organizuje turniej piłki nożnej dla dzieci. Zapraszamy drużyny w dwóch kategoriach wiekowych I-III klasa i IV-VI. Drużyna to 8 osób z czego 2 są w rezerwie. Zgłoszenia do 17 czerwca.
 11. 7  czerwca  przypada VIII Święto Dziękczynienia. Będziemy je obchodzili pod hasłem Królowo rodzin – dziękujemy i zawierzamy.
 12. W tym dniu wyrazimy nasze dziękczynienie za nawiedzenie parafii w Archidiecezji Warszawskiej przez Matkę Bożą w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego.
 13. O godz. 12.00 przed Świątynią Opatrzności Bożej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta dziękczynna z udziałem Episkopatu Polski. Wszystkich najserdeczniej zapraszam do Wilanowa w przyszłą niedzielę, 7 czerwca, przypominając, że tego dnia w parafiach będą zbierane ofiary na dalsze prace budowlane.