Józefosław

Ogłoszenia, 30.04.2017

30 kwietnia 2017
 1. Dziś Trzecia Niedziela Wielkanocna.
 2. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 18.00. W niedzielę i święta o 17.30. Nabożeństwa te są szczególnym wyrazem miłości do Maryi naszej Matki.
 3. Jutro o godzinie 18 Msza Święta Członków Jasnogórskiej Krucjaty Różańcowej.
 4. Trwa konkurs plastyczny w związku z setną rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie. Temat: Objawienia Matki Bożej w Fatimie. Technika dowolna. Prace prosimy przynosić do zakrystii do dnia 12 maja.
 5. W naszej parafii powstaje nowy krąg Domowego Kościoła. Jeśli jakaś rodzina chciałaby dołączyć prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
 6. Jak już informowaliśmy uroczystość odpustowa została w naszej parafii przeniesiona na 19 marca na Uroczystość Józefa Oblubieńca, pomimo tego 1 maja jest w naszej parafii obchodzone jako Święto Św. Józefa Robotnika. Zachęcamy do udziału w Eucharystii o godzinie 8.00 i 18.00
 7. 3 maja Uroczystość Królowej Polski godziny Mszy Świętej jak w niedzielę. O godzinie 12.30 Msza Święta w intencji Ojczyzny.
 8. W dniach od 3 do 10 maja do Ziemi Świętej udaje się parafialna pielgrzymka.
 9. W czwartek – pierwszy miesiąca modlimy się o świętość kapłanów. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00. Po Mszy Świętej do godziny 22.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. W piątek – pierwszy miesiąca spowiedź wieczorem od godziny 17.00. Po Mszy świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 21. Adorację rozpocznie prowadzić oaza Ruchu Światło-Życie.
 11. Za tydzień w niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.
 12. Bóg zapłać za ofiary zebrane tydzień temu na pomoc ofiarom wojny w Syrii. Dzięki wielkiej hojności nasza parafia obejmie stałą pomocą 8 rodzin. Miesięcznie będziemy przesyłać każdej rodzinie 510 złotych. Co miesiąc w drugą niedzielę miesiąca będą zbierane do puszek ofiary na ten cel.
 13. Życzymy dobrej niedzieli.