Ogłoszenia 29 marca

29 marca 2015
    1. Kancelaria w tym tygodniu czynna tylko we wtorek od 16.30 do 17.30 i od 18.30 do 19.30
    2. Spowiedź w Wielkim Tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę od 17.30. W Wielki Czwartek i Piątek od 16.30. W Wielką Sobotę nie będzie takiej możliwości.
    3. Liturgia podczas Triduum Paschalnego:
      • Wielki Czwartek msza święta Wieczerzy Pańskiej o 18
      • Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej i adoracja Krzyża o godzinie 18.
        Przypominamy, że tego dnia obowiązuje post ścisły – czyli jeden posiłek do syta.
        Za adorację Krzyża tego dnia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach Ojca Świętego)
      • Wielka Sobota – Msza święta Wigilii Paschalnej o godzinie 20
    4. Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę od godziny 9 do 17, co 15 minut
    5. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcja o godzinie 6 rano, kolejne msze święte o 9.30, 11, 12.30 i 18. Tego dnia nie będzie mszy świętej o godzinie 8
    6. W 2 Dzień świąt Wielkanocnych liturgia wg porządku niedzielnego
    7. 30 marca (w poniedziałek) księża będą odwiedzać chorych. Prosimy zgłaszać chętne osoby w zakrystii
    8. Tego samego dnia (w poniedziałek) o godzinie 19 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych
    9. W Wielki Czwartek będzie można podjąć 30-dniową modlitwę za wybranego kapłana. Będą tego dnia rozdawane karteczki z intencjami.