Ogłoszenia 29 czerwca

29 czerwca 2014
  1. W czasie wakacji kancelaria czynna we wtorki i czwartki
  2. 3 lipca to pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia modlimy się szczególnie za kapłanów, oraz o powołania kapłańskie. Jest to także święto św. Tomasza Apostoła.
  3. 4 lipca to pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.30, po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.
  4. 5 lipca – pierwsza sobota miesiąca. Podczas mszy św. o godzinie 18 modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. na godzinę 8 odbędzie się spotkanie koła żywego różańca.
  6. Od następnej niedzieli podczas każdej mszy św. modlić sie będziemy modlitwą do św. Michała Archanioła

Modlitwa do św. Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.