Józefosław

Ogłoszenia, 27 września

27 września 2015

plakatmoj2

1.W tym tygodniu kancelaria czynna we wtorek i czwartek.

2. 1 października – pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia modlimy się szczególnie o powołania kapłańskie. Msze św. o 8.00 i 18.00. Po Mszy wieczornej różaniec za kapłanów.

3. 2 października – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godziny 17.00, po Mszy świętej o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21. Dzieci zapraszamy do spowiedzi z obrazkami pierwszo-piątkowymi.

W piątek o 19.00 w kościele modlitwa w intencji Światowych Dni Młodzieży. Młodzież, która chce pojechać do Krakowa w 2016 na ŚDM zapraszamy o 19.30 na spotkanie formacyjne prowadzone przez oazę. O 20.30 spotkane organizacyjne dla wolontariuszy. Zachęcamy parafian do zaangażowania się w poszczególne rodzaje pomocy(sekcja zakwaterowania, językowa, medyczna, wyżywienia, turystyczna).  Więcej szczegółów na stronie: www.parafia-jozefoslaw.pl/sdm-2016

4. 3 października – pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.

5. Zapraszamy uczniów ze szkoły podstawowej na spotkanie Dzieci Bożych w soboty od godz.10.00 do 11.15. www.parafia-jozefoslaw.pl/wspolnoty/dzieci-boze/

6. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

7. Próba śpiewu dla dzieci ze scholi posługującej na niedzielnych Mszach św. o godz. 11.00 w sobotę o godz. 9.00.

8. 4 października – pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

9.Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie o godzinie 18.30, a w niedziele o 17.30. Dzieci otrzymają planszę i każdego dnia nowy obrazek do wklejenia.

10. W październiku organizujemy konkurs na tajemnicę różańca. Technika wykonania dowolna. Podpisane prace składamy w zakrystii do 25 października, a rozdanie nagród 29.10.15 po nabożeństwie.

11. W sobotę 10 października parafia Józefosław organizuje turniej piłki nożnej dla ministrantów z dekanatu Piaseczyńskiego. Turniej odbędzie się w 3 kategoriach wiekowych – szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Początek o 10.00.

12.Serdecznie zapraszamy młodzież od 1 klasy liceum i dorosłych do śpiewania w chórze „Con fuoco”. Zapisy i wszelkie informacje u p. organisty.

 

13. W parafii powstaje nowy krąg Domowego Kościoła. Chętne małżeństwa są proszone o zgłaszanie się do kancelarii, lub przez wysłanie informacji na adres mailowy: jozefoslaw.parafia@gmail.com. Więcej informacji o DK: http://www.oaza.warszawa.pl/dk/v5/index.php/domowy-kocio/slowo-o-dk/12-sowo-o-domowym-kociele

14. Zbieramy różańce, które zostaną dostarczone na Ukrainę dla osób modlących się w intencji pokoju.