Józefosław

Ogłoszenia, 25 września 2016

25 września 2016

14352564_805987062871685_6492039738968333732_oulotka małżeństwo

 1. Dziś Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła. Słowo Boże przypomina nam dzisiaj, że sensem ludzkiego życia nie może być bogactwo i nieograniczona chęć używania. Tym co nadaje sens ludzkiemu życiu jest miłość.
 2. W sobotę o godz. 09.00 próba scholi dziecięcej. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.
 3. Spotkanie Dzieci Bożych w sobotę o 10.00.
 4. Zapraszamy do scholi młodzieżowej, która od października będzie posługiwać na niedzielnych Mszach św. o godz. 9.30. Próba scholi w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
 5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek po Mszy Świętej wieczornej, czyli od 18.30 do 22.00. Czas adoracji został wydłużony, aby dać większą możliwość spotkania z Żywym Chrystusem.
 6. Za tydzień i za dwa tygodnie w niedzielę, czyli drugiego i dziewiątego października o godzinie 16 spotkanie(Msza św.) dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.
 7. 1 października – pierwsza sobota miesiąca. Po mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo.
 8. 2 października – pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
 9. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie o godzinie 18.30, a w niedziele o 17.30.
 10. Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. „Wspomnienia ze Światowych Dni Młodzieży”. Technika wykonania dowolna. Podpisane prace przynosimy do 01 października. Rozdanie nagród 02 października na Mszy św. o godz. 11.00.
 11. Ojciec Święty Franciszek w swoim nauczaniu podkreśla potrzebę wspierania młodych małżeństw w parafiach. Powtórzył to także w trakcie swojej ostatniej wizyty w Krakowie. Nasza parafia postanowiła odpowiedzieć na to wezwanie. Jeśli są w naszej parafii małżeństwa, które uważają, że stać je na więcej i szukają inspiracji do pogłębienia więzi małżeńskiej czy sposobu na ożywienie relacji, lub borykają się z problemami małżeńskimi i nie wiedzą jak je rozwiązać – zapraszamy do kontaktu z małżeństwem odpowiedzialnym w naszej parafii za posługę Małżeństwa małżeństwom. Szczegóły można znaleźć na ulotkach i plakatach dostępnych przy wyjściu z kościoła.
 12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli oraz otwartości na potrzeby drugich.
 13. Za chwilę będzie obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo kapłana dla małżeństwa.