Józefosław

Ogłoszenia 25.08.2019

25 sierpnia 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

(25 SIERPNIA 2019 ROK)

 1. Od września Msze Święte odprawiane będą zgodnie z informacją zamieszczoną na tablicach umieszczonych przy wejściu na posesję parafii.
 2. Jutro 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte odprawiane będą jak w dzień powszedni o godz. 8.00 i 18.00 od tego dnia posługę duszpasterską rozpoczynają nowi księża wikariusze: ks. Kamil Piaszczak i ks. Łukasz Mroczek witamy ich serdecznie w naszej parafii i życzymy owocnej posługi we wspólnocie parafialnej.
 3. 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny, błogosławieństwo dzieci rozpoczynających naukę w szkole oraz tornistrów i przyborów szkolnych w niedzielę 8 września na Mszy Św. o godz. 11.00.
 4. Spotkanie rodziców dzieci III klas szkoły podstawowej, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę 14 września o godz. 10.00 w kościele.
 5. Odpowiadając na zauważoną potrzebę duszpasterską informujemy,
  że z początkiem października w naszej parafii rozpoczniemy przygotowanie osób dorosłych do sakramentu bierzmowania. Przygotowanie to, obejmuje osoby, które ukończyły 20 lat i z rożnych powodów nie przystąpiły do bierzmowania w czasie edukacji szkolnej. Zapraszamy do tego przygotowania studentów, młodzież pracującą, osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentu małżeństwa (które nie żyją
  w konkubinacie), oraz małżonków po ślubie sakramentalnym, którzy jeszcze bierzmowania nie przyjęli. Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy
  w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Przyjmujemy, także na to przygotowanie osoby z całego dekanatu piaseczyńskiego, pod warunkiem przedstawienia stosownej zgody od proboszcza parafii miejsca zamieszkania.
 6. 5 września w czwartek o godz. 19.00 spotkanie katechetów na plebanii.
 7. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z pracami wodno-kanalizacyjnymi, które jako parafia byliśmy zobowiązani przeprowadzić w związku z pracami prowadzonymi na ul. Ogrodowej. Dziękujemy, także za ofiary wpłacone na konto parafialne i indywidualnie przyniesione do zakrystii w ciągu tygodnia. Prace te, zostały przeprowadzone od poniedziałku do czwartku ubiegłego tygodnia.
 8. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej świątyni, życzymy dobrego tygodnia.