Józefosław

Ogłoszenia 23 listopada

23 listopada 2014
 1. Dzisiejsza niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Od następnej niedzieli rozpoczyna się Adwent.
  Zapraszamy na roraty od następnego poniedziałku codziennie (oprócz niedziel) o 6.30
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do pierwszej komunii świętej w poniedziałek, 24 listopada o 19.
 3. Od pierwszej niedzieli adwentu 2014 roku do 2 lutego 2016 w całym Kościele trwać będzie Rok Życie Konsekrowanego. Będzie przeżywany pod hasłem „Ewangelia, proroctwo, nadzieja – życie konsekrowane w Kościele dzisiaj”
 4. Fundacja Na Swoim Miejscu zaprasza na wykład-świadectwo na temat edukacji domowej – Żegnaj szkoło. Spotkanie odbędzie się  30 listopada o 12.30 w Piasecznie w auli niebieskiej domu parafialnego parafii św. Anny.
 5. KONKURS ADWENTOWY
  Już od kolejnej niedzieli rozpoczynamy adwentowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie.
  Zachęcamy całe rodziny i wszystkich parafian do podtrzymywania pięknych tradycji związanych z tym okresem. Jedną z nich jest adwentowy wieniec z czterema kolejno odpalanymi świecami symbolizującymi cztery niedziele adwentu.Z tej okazji ogłaszamy PARAFIALNY KONKURS WIEŃCÓW ADWENTOWYCH.
  Nie potrzeba wykonanych wieńców przynosić do kościoła, zachęcamy bowiem, by towarzyszyły atmosferze adwentowej  w Waszych domach. Osobiście lub rodzinnie przygotowany wieniec wystarczy uwiecznić na zdjęciu i przesłać je na adres konkursadwentowy@gmail.com podając imię i nazwisko autora. Nadesłane fotografie będziemy na bieżąco umieszczać na parafialnym profilu na Facebooku.

  Konkurs bez ograniczeń wiekowych.

  Spośród wszystkich osób, które do 10 grudnia prześlą zdjęcie swojego wieńca wylosujemy nagrody. Losowanie i rozdanie nagród w 3 niedzielę adwentu, 14 grudnia po Mszy o godz. 11.

  Zachęcamy do udziału! 🙂

Opłatki

Pan organista roznosi opłatki opłatki od poniedziałku do piątku  od 18 do 22, w sobotę od 15 do 20.

24.11. – ul. Kwadratowa 2, 4, Winorośli, Olchowa i Oliwkowa

25.11 – ul. Narcyzów

26.11 – ul. Kanadyjska, Montrealska, Niagary

27.11 – ul. Pastelowa, Księżycowa, Komety, Mlecznej Drogi

28.11 – ul. Świetlista, Dzikiego Wina, Cytrusowa