OGŁOSZENIA 2019 04 21 – Niedziela Zmartwychwstania

21 kwietnia 2019

2019 04 21 – Niedziela Zmartwychwstania

1. Rozpoczynamy oktawę Zmartwychwstania Pańskiego, czyli rozciągniętą na osiem dni najważniejszą uroczystość chrześcijaństwa. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
  1. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, porządek Mszy jak w każdą niedzielę (o godz. 11:00 Msza tylko w kościele) oraz zbiórka do puszek na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Kancelaria parafialna nieczynna.
  1. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.
  1. W najbliższy wtorek, 23 kwietnia, przypada 25 rocznica sakry biskupiej JE bp. Piotra Jareckiego, biskupa pomocniczego naszej archidiecezji. Tego dnia w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli zostanie odprawiona jubileuszowa Msza święta. Osobę Ks. Bp. polecamy modlitewnej pamięci wiernych.
  1. W najbliższy czwartek, 25 kwietnia, o godz. 19:30 w kościele comiesięczny wieczór uwielbienia.
  1. W najbliższą sobotę, 27 kwietnia, o godz. 15:30 w sali JP2 ostateczny termin odbioru strojów komunijnych.
  1. Również w sobotę, o godz. 19:00 w sali JP2 spotkanie ogólne dla kandydatów do bierzmowania.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas. Zachęcamy do przekazywania jej 1% podatku.