Józefosław

OGŁOSZENIA 2019 02 17 – VI Niedziela Zwykła

23 lutego 2019

OGŁOSZENIA

2019 02 17 – VI Niedziela Zwykła

 1. Dziś Jezus wygłasza błogosławieństwa – chce, żebyśmy przyjęli siebie z naszymi biedami i pozwolili Mu towarzyszyć sobie.
 2. Plan wizyty duszpasterskiej:
  – poniedziałek, 18 lutego – ul. Puławska 44, 44A, 44B, 44C
  – wtorek, 19 lutego – ul. Puławska 42D
  – środa, 20 lutego – ul. Puławska 42A
  Wizyta od godz. 17:00 do 21:30. Bardzo prosimy o powiadomienie sąsiadów. Najbliższa środa jest ostatnim dniem odwiedzin.
 3. W związku z zakończeniem wizyty duszpasterskiej informujemy o wolnych intencjach na wieczornych Mszach świętych w dni powszednie.
 4. W najbliższym tygodniu, od poniedziałku do czwartku włącznie, odbywają się spotkania rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej (według grafiku dostępnego na stronie).
 5. Jutro o 19:00 pierwsze spotkanie kursu małżeńskiego – cyklu siedmiu spotkań, mających na celu przyjrzenie się swojej relacji małżeńskiej, poprawienie komunikacji i nauczenie się właściwych metod rozwiązywania konfliktów. Kurs małżeński skierowany jest do wszystkich małżeństw i związków niesakramentalnych, niezależnie od stażu, nie ma charakteru pracy w grupach, odbywa się wyłączenie w parach. Są jeszcze dwa wolne miejsca – zapisy w zakrystii.
 6. W najbliższą sobotę zbiórka ministrantów zostaje odwołana.
 7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie ogólne w najbliższą sobotę o godz. 19:00 do sali JP2. Szczegóły zostały wysłane mailem.
 8. Ruch Światło-Życie z naszej parafii organizuje bezalkoholową imprezę „Ostatki w Ruchu”. Termin: sobota, 02 marca; rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18:00 w kościele, a od godz. 19:00 do 03:00 część taneczna (z wodzirejem) w sali JP2. Bilety 50 zł/os. plus napoje i jedzenie słono-słodkie na wspólny stół. Zapisy i wpłaty do 27.02: telefon 693-140-006; 697-033-229 i mail nakreceniduchem@gmail.com.
 9. Przepraszamy za nieprecyzyjne ogłoszenie w ubiegłą niedzielę dot. wręczenia Ewangelii dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej. W związku z tym przekładamy je na następną niedzielę i wyjaśniamy, że prosimy o przyniesienie z domu własnych wydań Pisma Świętego do pobłogosławienia.
 10. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli.