Józefosław

OGŁOSZENIA 2019 02 10 – V Niedziela Zwykła

23 lutego 2019

OGŁOSZENIA

2019 02 10 – V Niedziela Zwykła

 1. Dziś V Niedziela Zwykła. Pan mówi: Kogo mam posłać? Oto ja poślij mnie!.

 2. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
  poniedziałek 11 lutego – ul. Wiejska; ul. Goździków, ul. Geodetów blok nr 136.
  wtorek 12 lutego – ul. Tulipanów w Piasecznie
  środa 13 lutego – ul. Wilanowska 8 A, B, C – nowe osiedle Marina
  czwartek 14 lutego – w Piasecznie: ul. Kosodrzewiny, ul. Chabrów, ul. Frezji, ul. Konwalii.
  piątek 15 lutego – ul. Geodetów całość (z wyjątkiem bloku nr 136)
  sobota 16 lutego – ul. Słoneczny Sad, ul. Mieczyków, ul. Ottawy
  W przyszłym tygodniu:
  poniedziałek 18 lutego – ul. Puławska nr: 44, 44A, 44B, 44C
  wtorek 19 lutego – ul. Puławska 42D
  środa 20 lutego – ul. Puławska 42A
  Od poniedziałku do piątku wizyta od godz. 17 do 21, w soboty od 10 do 14. Bardzo prosimy o powiadomienie sąsiadów a także o odebranie z zakrystii plakatów do powieszenia na klatkach lub przy wjeździe na osiedle. Dziękujemy.

 3. Jutro wspomnienie MB z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Módlmy się za chorych z naszej parafii.

 4. W czwartek święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

 5. Zapraszamy na trzecią edycję przygotowania do małżeństwa w ramach programu „Powołanie i dojrzałość”. Kurs obejmuje 10 spotkań w formie warsztatowej, odbywających się w środy w godzinach 19:30-21:00. Pierwsze spotkanie: 13 lutego. Zapisy drogą mailową podaną na stronie (narzeczeni.jozefoslaw@gmail.com). Obowiązuje limit 12 par.

 6. W naszej parafii organizujemy czwartą edycję Kursu Małżeńskiego. Jest to cykl siedmiu spotkań, które mają na celu przyjrzenie się swojej relacji małżeńskiej, poprawienie komunikacji i nauczenie się właściwych metod rozwiązywania konfliktów. Kurs Małżeński skierowany jest do wszystkich małżeństw i związków niesakramentalnych, niezależnie od stażu, nie ma charakteru pracy w grupach, odbywa się wyłączenie w parach. Kurs rozpoczyna się 18 lutego o godz. 19.00 w salce za kościołem. Zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz mailowo pod adresem malzenstwa@parafia-jozefoslaw.pl .

 7. Od początku roku do wspólnoty Kościoła w naszej parafii przez chrzest przyjęliśmy trójkę dzieci: Marię, Martę i Oliwię. Odeszli zaś do Pana: Adam Pawłowski, Stanisław Sypniewski i Józef Grodzki. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

 8. W sobotę o godzinie 10 – zebranie ministrantów.

 9. Za tydzień w niedzielę 17 lutego dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej będą miały wręczoną Ewangelię.

 10. CARITAS parafialna zbiera dziś do puszek ofiary dla osób objętych opieką i pomocą (Filipa, Jasia, Basi, Mateusza oraz innych), a także zakrętki dla Basi.

 11. Życzymy dobrej niedzieli.