Józefosław

OGŁOSZENIA 2019 01 27 – III Niedziela Zwykła

31 stycznia 2019

OGŁOSZENIA

2019 01 27 – III Niedziela Zwykła

  1. Dziś Trzecia Niedziela Zwykła. Rozpoczynamy lekturę Ewangelii wg św. Łukasza.

  2. Na czas ferii przerywamy wizytę duszpasterską według harmonogramu,. Rodziny, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, albo nie są objęte planem w tym roku a chcą zaprosić księdza mogą to uczynić w czasie ferii w następujące dni: wtorek 29 stycznia; czwartek 31 stycznia; wtorek 5 lutego i czwartek 7 lutego. Prosimy zgłaszać się w zakrystii.
  3. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa spowiedź od godziny 17.00.
  4. W sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego (w polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej). Msza Święta o godzinie 6.30; 8.00; 10.00 1 18.00. Prosimy przynieść świece, które zostaną pobłogosławione. To jest także pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.

  5. Za tydzień w niedzielę imieniny ks. Błażeja. O godzinie 11.00 będzie Msza Święta w jego intencji.

  6. Zapraszamy na trzecią edycję przygotowania do małżeństwa w ramach programu „Powołanie i dojrzałość”. Kurs obejmuje 10 spotkań w formie warsztatowej, odbywających się w środy w godzinach 19:30-21:00. Pierwsze spotkanie: 13 lutego. Zapisy drogą mailową podaną na stronie (narzeczeni.jozefoslaw@gmail.com). Obowiązuje limit 12 par.

  7. 6 lutego przypada trzecia rocznica śmierci ks. Stanisława Śmigasiewicza. W związku z tym w sobotę 9 lutego organizujemy wyjazd autokarem do Radzanowa na grób ks. Stanisława. Wyjazd o godzinie 7.45; koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii. 6 lutego o godzinie 18 będzie Msza Święta w intencji ks. Stanisława Śmigasiewicza.

  8. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8.00 spotkanie członków Żywego Różańca.

  9. W naszej parafii organizujemy czwartą edycję Kursu Małżeńskiego. Jest to cykl siedmiu spotkań, które mają na celu przyjrzenie się swojej relacji małżeńskiej, poprawienie komunikacji i nauczenie się właściwych metod rozwiązywania konfliktów. Kurs Małżeński skierowany jest do wszystkich małżeństw i związków niesakramentalnych, niezależnie od stażu, nie ma charakteru pracy w grupach, odbywa się wyłączenie w parach. Kurs rozpoczyna się 18 lutego o godz. 19.00 w salce za kościołem. Zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii, w kancelarii parafialnej oraz mailowo pod adresem malzenstwa@parafia-jozefoslaw.pl

  10. Życzymy dobrej niedzieli.