OGŁOSZENIA 2019 01 01 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

3 stycznia 2019

2019 01 01 – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Godziny Mszy Świętej jak w niedzielę. Będzie Msza Święta o godzinie 20.

2. Od stycznia wznawiamy wizytę duszpasterską:
    czwartek 3 stycznia- ul. Feniksa 1 BCD i 3 BCD
    piątek 4 stycznia – ul. Narcyzów i ul. Dzikiego Wina
    sobota 5 stycznia – ul. Ogrodowa od nr 5 do końca – numery parzyste i nieparzyste; ul. Rosiczki, ul.Prymulki, ul.Pachnącego Groszku, ul.Mirabelki, ul.Migdałowa, ul.Kwitnącej Czereśni, ul.Boni
    wtorek 8 stycznia – ul. Feniksa 5, 7, 9, 11
    Od poniedziałku do piątku wizyta od godz. 17 do 21, w soboty od 10 do 14. Bardzo prosimy o powiadomienie sąsiadów a także o odebranie z zakrystii plakatów do powieszenia na klatkach lub przy wjeździe na osiedle. Dziękujemy.
  3. Pary małżeńskie, które w roku w roku 2019 będą obchodzić 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa a także wszystkie z większym stażem małżeńskim zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się 20 stycznia o godzinie 12.30. Po niej będzie krótkie świętowanie w sali pod zakrystią. Ze względów logistycznych małżeństwa, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

4. W środę wystawienie NS po Mszy Świętej Wieczornej do godziny 20.

5. W tym tygodniu: w pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta o świętość kapłanów o godzinie 18 apotem różaniec w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie. Wystawienie NS do godziny 22.

6. W pierwszy piątek miesiąca wystawienie NS po Mszy Świętej wieczornej do godziny 21.

7. W pierwszą sobotę miesiąca po Eucharystii o godzinie 8 nabożeństwo pierwszosobotnie.

8. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego – tradycyjnie Trzech Króli. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kadzidła i kredy do oznaczenia naszych domów. Po Mszy Świętej o godzinie 8.00 spotkanie członków Żywego Różańca. Na Mszy Świętej o godzinie 9.30 śpiewać będzie Chór Lira. W Piasecznie Orszak Trzech Króli wyruszy o godzinie 12.30 z rynku. Organizatorzy proszą o przybycie w przebraniu.

9. 7 stycznia w poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie katechetów.

10. 8 stycznia we wtorek o godzinie 19.00 spotkanie całej rady parafialnej.

11. Spotkanie lektorów w środę 9 stycznia o godz. 19.30.

12. 12 stycznia o godzinie 19 parafialne kolędowanie w Sali Jana Pawła II. Będziemy śpiewać kolędy i chwalić Naszego Pana narodzonego w Betlejem. Zapraszamy wszystkich parafian.

13. Zapraszamy na trzecią edycję przygotowania do małżeństwa w ramach programu „Powołanie i dojrzałość”. Kurs obejmuje 10 spotkań w formie warsztatowej, odbywających się w środy w godzinach 19:30-21:00. Pierwsze spotkanie: 13 lutego. Zapisy drogą mailową podaną na stronie (narzeczeni.jozefoslaw@gmail.com). Obowiązuje limit 12 par.

14. Kandydatów do bierzmowania, którzy w grudniu mieli spotkanie w małych grupach, a nie mieli spotkania ogólnego, zapraszamy na nie 19.01 o godz.19:00 w sali JP2.

15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych i samego dobra w Nowym Roku.