Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 12 25 – Narodzenie Pańskie

26 grudnia 2018

OGŁOSZENIA

2018 12 25 – Narodzenie Pańskie

  1. Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w przygotowanie śniadanek po roratach, zwłaszcza Basi i Przemkowi, którzy ogarniali całość śniadanek a także wszystkim, którzy ich wspierali.

  2. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego Pasterka o północy. W ciągu dnia Narodzenia Pańskiego i w Święto Świętego Szczepana porządek Mszy Świętej jak w niedzielę. Nie będzie Mszy świętej dla rodziców z małymi dziećmi w sali Jana Pawła II.

  3. Do Nowego Roku przerywamy wizytę duszpasterską.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartek.
  5. Za tydzień w niedzielę Święto Świętej Rodziny. Na każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Prosimy, aby małżonkowie przyszli razem na Mszę Świętą.

  6. Pary małżeńskie, które w tym roku przezywają 50-tą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa a także wszystkie z większym stażem małżeńskim zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą, która odbędzie się 20 stycznia o godzinie 12.30. Po niej będzie krótkie świętowanie w sali pod zakrystią. Ze względów logistycznych małżeństwa, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz osobistego spotkania z Chrystusem Zbawicielem Świata, który narodził się w Betlejem.