Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 11 18 – XXXIII Niedziela Zwykła

18 listopada 2018

OGŁOSZENIA

2018 11 18 – XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Czuwajcie i módlcie się w każdym czasie”

 2. W liturgii w tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowania NMP, w czwartek św. Cecylii, w sobotę św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy – męczenników wietnamskich.

 3. Powstaje nowy krąg Domowego Kościoła. Serdecznie zapraszamy małżeństwa – niezależnie od stażu małżeńskiego –  które pragną wspierać się w pogłębianiu relacji z Bogiem i między sobą. Po Mszy można wziąć ulotkę i zapytać o szczegóły małżeństwo.

 4. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na CARITAS i za wszystkie ofiary.

 5. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą 5 i 10 rocznicę zawarcia sakramentuzapraszamy na uroczystą Mszę Świętą 25 listopada o godzinie 12.30, a po niej na wspólne świętowanie w sali pod zakrystią. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii małżeństw pragnących uczestniczyć w tej uroczystości.

 6. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku spotkania dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej według ustalonego programu.

 7. Jutro w poniedziałek 19 listopada o godzinie 17.30 spotkanie katechetów.

 8. Z racji wielkości parafii, aby odwiedzić przynajmniej połowę parafian, rozpoczynamy już wizytę duszpasterską rodzin. W piątek chcemy odwiedzić mieszkańców ulicy Planety. W przyszłym tygodniu w poniedziałek ul. Komety numery 19 i 21; we wtorek ul. Komety od nr 1 do nr 18 i nr 20. Wizytę rozpoczynamy o godzinie 17 a kończymy ok godziny 21. Bardzo prosimy o powiadomienie sąsiadów a także o odebranie z zakrystii plakatów do powieszenia na klatkach. Dziękujemy.

 9. Poczynając od następnego tygodnia Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie dodatkowo od poniedziałku do środy po Mszy Świętej o godzinie 18 do godziny 20. W czwartki tak jak dotychczas adoracja będzie do godziny 22. Zachęcamy do osobistego spotkania z Chrystusem na adoracji.

 10. W najbliższy czwartek 22 listopada o godzinie 19.30 w kościele będzie wieczór uwielbienia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć bliskości Boga na modlitwie.

 11. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w pierwszą niedzielę adwentu czyli 2 grudnia.

 12. Ministrantami miesiąca zostali: Bartłomiej Baran, Szymon Maciejuk i Piotr Plewa.

 13. Życzymy wszystkim pięknej i radosnej niedzieli.