Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 10 28 – XXX Niedziela Zwykła

28 października 2018

OGŁOSZENIA

2018 10 28 – XXX Niedziela Zwykła

  1. Różaniec dziś o godzinie 17.30. W dni powszednie dla dorosłych o 18.30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15.

  2. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Godziny Mszy Świętej jak w niedzielę. Nie będzie Mszy Świętej w Sali Jana Pawła II. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.

  3. W piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza Święta o godzinie 6.30; 8.00 i 18.00. O godzinie 17.00 Wypominki za zmarłych a po nich Msza Święta za zmarłych poleconych w wypominkach. Ten dzień to pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa spowiedź od godziny 17.00.

  4. Wypominki zmarłych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Kartki wyłożone są na końcu kościoła. Za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych modlić się będziemy 2 listopada o godzinie 17 i potem sprawować Mszę Świętą o godzinie 18. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlić się będziemy w każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 7.30 i potem sprawować Msze Świętą o godzinie 8.00.

  5. W pierwszy piątek miesiąca księża udają się do chorych. Można zgłaszać osoby chore w zakrystii.

  6. Od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust można ofiarować jedynie za zmarłych i tylko raz dziennie.

  7. W sobotę nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca po Eucharystii o godzinie 8.00.

  8. Ruch Światło-Życie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami na tradycyjny Bal Wszystkich Świętych, w środę 31 października, od godz. 18.00, w Sali Jana Pawła II. Zachęcamy do przyjścia w przebraniu świętych lub w innych strojach niebiańskich. W programie tańce i zabawy przy niebiańskiej muzyce, wspólne śpiewanie, quiz z wiedzy o świętych i prezentacja przebrań. Wstęp wolny, ale organizatorzy będą zbierać dobrowolne datki na pokrycie kosztów napojów, słodyczy i wystroju sali.

  9. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 8.00 spotkanie członków Żywego Różańca.

  10. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i doświadczenia uzdrawiającej mocy Jezusa.