Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 10 21 – XXIX Niedziela Zwykła

22 października 2018

OGŁOSZENIA

2018 10 21 – XXIX Niedziela Zwykła

 1. Różaniec w niedzielę o godzinie 17.30. W dni powszednie dla dorosłych o 18.30, dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15.

 2. Wczoraj ks. bp. Piotr Jarecki udzielił bierzmowania 37-miu młodym osobom z naszej parafii. Otoczmy ich naszą modlitwą, aby doświadczyli działania Ducha Świętego w swoim życiu.

 3. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II.

 4. Dziś przeżywamy Niedzielę Misyjną. Ofiary na tacę przeznaczone są na misje. Bóg zapłać.

 5. Dziś liczymy wiernych w kościele i przystępujących do Komunii Świętej.

 6. Wypominki zmarłych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii. Kartki wyłożone są na końcu kościoła. Za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych modlić się będziemy 2 listopada o godzinie 17 i potem sprawować Mszę Świętą o godzinie 18. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych modlić się będziemy w każdą drugą niedzielę miesiąca o godzinie 7.30 i potem sprawować Msze Świętą o godzinie 8.00.

 7. W poniedziałek 22 października o godzinie 19.00 spotkanie rady parafialnej na plebanii.

 8. Rozpoczynamy nowy cykl przygotowania do bierzmowania. Pierwsze spotkanie 23 października (wtorek) o godzinie 19.15 w Sali Jana Pawła. Może się zgłaszać młodzież z ósmej klasy i starsza. Zapraszamy na to spotkanie także rodziców.

 9. Wieczór Uwielbienia w najbliższy czwartek o godzinie 19.30 w Kościele. Wszystkich, którzy chcą doświadczyć mocy modlitwy zachęcamy do udziału.

 10. Ruch Światło-Życie zaprasza dzieci i młodzież wraz z rodzicami na tradycyjny Bal Wszystkich Świętych, w środę 31 października, od godz. 18.00, w Sali Jana Pawła II.Zachęcamy do przyjścia w przebraniu świętych lub w innych strojach niebiańskich. W programie tańce i zabawy przy niebiańskiej muzyce, wspólne śpiewanie, quiz z wiedzy o świętych i prezentacja przebrań. Wstęp wolny, ale organizatorzy będą zbierać dobrowolne datki na pokrycie kosztów napojów, słodyczy i wystroju sali.

 11. Parafia otrzymała w darze wszystkie dzieła Jana Pawła II, Encyklopedię Jana Pawła II oraz filmy DVD z pielgrzymek papieża do Polski. Dziękujemy za ten dar Pani Jadwidze Chrapek. Poszczególne tomy można wypożyczyć w zakrystii lub kancelarii.

 12. Dziś o godzinie 19. Koncert finałowy festiwalu Musica Classica. Zapraszamy.

 13. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli.