Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 09 23 – XXV Niedziela Zwykła

24 września 2018

OGŁOSZENIA

2018 09 23 – XXV Niedziela Zwykła

 1. W liturgii w tym tygodniu: we wtorek wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana patrona Warszawy; w czwartek św. Wincentego A Paulo, założyciela księży misjonarzy i sióstr szarytek; w piątek św. Wacława męczennika a w sobotę święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – dzień imienin Księdza Rafała, za którego będziemy się modlić na Mszy Świętej o godzinie 18.00.

 2. Dziś, jak w każdą niedzielę spotkanie Kręgu Biblijnego o godzinie 19.

 3. W czwartek różaniec za kapłanów o godzinie 18.30, za który dziękujemy i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 22.

 4. Dziś o godzinie 19 zapraszamy na koncert Archikatedralnego Chóru Męskiego „Cantores Minores”

 5. W najbliższą sobotę 29 września w godzinach 10-13 Dzień Skupienia dla rodziców i dzieci z klas trzecich, podczas którego będzie można zgłosić dzieci do I Komunii Świętej w naszej parafii.

 6. Chcemy zainicjować Mszę Świętą dla rodziców z przedszkolakami i młodszymi dziećmi, która odbywałaby się w Sali Jana Pawła II o godzinie 11.00 równolegle do Mszy w kościele. Szukamy osób, które chciałyby włączyć się w śpiew. Zapraszamy do zakrystii.

 7. Małżeństwa a także pary niesakramentalne zapraszamy na Kurs małżeński, czyli siedem dwugodzinnych spotkań we dwoje, które służą wzmocnieniu wzajemnej relacji. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godzinach 19.00 – 21.00. Początek 1 października. Zgłoszenia w zakrystii i przez stronę internetową parafii.

 8. Warsztaty dla ojców Odkrywca Talentów odbędą się w naszej parafii w piątek wieczorem i w sobotę 12 i 13 października. Tato, jeśli chcesz mądrze wspierać swoje dziecko w odkrywaniu jego zdolności, to przyjdź na warsztat. Zapisy w zakrystii.Więcej informacji pod linkiem.

 9. Dziękujemy tym, którzy dziś zbierali ofiary na tzw. tacę.

 10. Dzieci z klas trzecich zapraszamy do zakrystii po owieczkę.

 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Zofia Szymala. Polecamy ją miłosierdziu Bożemu.

 12. Dziś włączamy do wspólnoty Kościoła dwoje dzieci: Polę i Michała.

 13. Jeśli ktoś chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich.” – zapamiętajmy i wprowadzajmy w życie te słowa Jezusa.

 14. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli.