Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 08 19 – XX Niedziela Zwykła

19 sierpnia 2018

OGŁOSZENIA

2018 08 19 – XX Niedziela Zwykła

  1. Jezus jest pokarmem, który daje życie. Jego Ciało i Krew są niezbędne do życia wiecznego.
  2. W wakacje kancelaria parafialna czynna tylko we wtorek i czwartek w godzinach 19:00-20:00. W sprawach pilnych można zgłaszać się do księży po każdej Mszy świętej.
  3. W liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Bernarda; we wtorek św. Piusa X; w środę Najświętszej Maryi Królowej nawiązujące do piątej tajemnicy chwalebnej różańca; w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  4. W sobotę na Mszy Świętej o godzinie 8.00 pożegnamy Księdza Stefana, który odchodzi z naszej parafii. Będziemy składać Eucharystyczne dziękczynienie za jego posługę rezydenta w naszej parafii w ostatnim roku. Nowych księży wikariuszy: Rafała i Jakuba powitamy w przyszłą niedzielę.
  5. Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu w sobotę 8 września. Zapisy w zakrystii.
  6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej różaniec za kapłanów i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 22.