OGŁOSZENIA 2018 07 15 – XV Niedziela Zwykła

14 lipca 2018

2018 07 15 – XV Niedziela Zwykła

1. Dziś Jezus dzieli się z uczniami własną misją. Odnówmy wiarę w Kościół, który uświęca nas mocą Chrystusa.
  2. W wakacje kancelaria parafialna czynna tylko we wtorek i czwartek w godzinach 19:00-20:00. W sprawach pilnych można zgłaszać się do księży po każdej Mszy świętej.
  3. W liturgii: jutro, w poniedziałek, 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel. Pamiętajmy o modlitwie za karmelitów i karmelitanki.
  4. Przypominamy, że w każdy czwartek, bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej, odbywa się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa za księży posługujących i pochodzących z naszej parafii – dziękujemy za nią i za jej koordynację wspólnocie Żywego Różańca! Akurat w lipcu Papież Franciszek zachęca do modlitwy za „księży, którzy w trudzie i samotności wypełniają swą posługę duszpasterską, aby doświadczyli wsparcia i pocieszenia z przyjaźni z Panem i z braćmi”.
  5. Jak co tydzień, w czwartek, po różańcu, adoracja Jezusa Eucharystycznego w ciszy zakończona błogosławieństwem o godz. 22:00. Zachęcamy do udziału!
  6. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku, a gościom naszych Parafian miłego pobytu w Józefosławiu.