OGŁOSZENIA 2018 06 24 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela (XII Niedziela Zwykła)

24 czerwca 2018

2018 06 24 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela (XII Niedziela Zwykła)

1. Przypominamy, że jak co roku, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, czyli 29 czerwca br., taca jest przeznaczona na Daninę Św. Piotra.

2. Na czas wakacji zawieszamy spotkania Kręgu Biblijnego.

3. Nasz biskup Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz dokonał zmian personalnych w naszej parafii: ks. Stefan – dotychczas rezydent w naszej parafii został skierowany jako wikariusz do Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Grodzisku Mazowieckim. Jednocześnie do naszej parafii jako wikariusz został skierowany ks. Rafał Urbiak. Zmiany te dokonają się w końcu sierpnia. Po wakacjach będzie więc w naszej parafii czterech księży wikariuszy: ks. Błażej, ks. Mateusz, ks. Jakub i ks. Rafał. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich księżach. Nowych księży przyjmijmy z serdecznością.

4. Dziś po Mszy Świętej członkowie Legionu Maryi rozdają przed kościołem Cudowny Medalik.

5. Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godzinie 17.30, a w dni powszednie pop Mszy Świętej o godzinie 18.00.

6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 22.

7. Jutro dzieci z naszej parafii udają się na wyjazd wakacyjny. Pamiętajmy o nich naszej modlitwie.

8. W wakacje kancelaria parafialna czynna będzie tylko we wtorek i czwartek w godzinach 19-20. W sprawach pilnych można zgłaszać się po każdej Mszy Świętej.

9. Na czas wakacji pozostawiamy Mszę Świętą w dni powszednie o godzinie 6.30.

10. Wielodzietna rodzina z psem, z naszej parafii, szuka domu do wynajęcia w rozsądnej cenie. Kontakt w zakrystii.

11. Za tydzień w niedzielę o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji członków Żywego Różańca.