Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 06 17 – XI Niedziela Zwykła

24 czerwca 2018

OGŁOSZENIA

2018 06 17 – XI Niedziela Zwykła

 1. Słowo Boże przypomina nam dzisiaj o cierpliwości. Z tego co małe rodzi się coś wielkiego, ale potrzeba czasu i odpowiednich warunków.

 2. Dziś, jak tydzień temu, na kolejnych Mszach Świętych dzieci z klas czwartych przeżywają Rocznicę I Komunii Świętej. Módlmy się za dzieci, aby były zawsze blisko Pana Jezusa.

 3. Jutro o godzinie 19 spotkanie Kręgu Biblijnego.

 4. Jutro o godzinie 16 spotkanie katechetów na plebanii.

 5. Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godzinie 17.30, a w dni powszednie pop Mszy Świętej o godzinie 18.00.

 6. W środę zakończenie roku formacyjnego dla wszystkich grup parafialnych. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18 a potem na grill.

 7. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów w czwartek o godzinie 18.

 8. Bóg zapłać za ofiary dla Filipa zbierane tydzień temu. Caritas parafialna zebrała 7,5 tyś zł. Kolejne takie zbiórki będą w każdą druga niedzielę miesiąca.

 9. Na czas wakacji pozostawiamy Mszę Świętą w dni powszednie o godzinie 6.30.

 10. Papieski Wydział Teologiczny od października zaprasza na roczne lub półtoraroczne studia: teologia dla zabieganych; studium animatorów małżeństw; studium małżeństwa i rodziny; podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne. Więcej informacji na stronie internetowej PWTW.

 11. We wtorek o godzinie 17 zapraszamy do rodzinnej strefy kibica w sali Jana Pawła II za kościołem. Można w bez alkoholu, w dobrej atmosferze i towarzystwie kibicować naszej reprezentacji.

 12. Zbliżają się wakacje. Planujmy nasz wypoczynek tak, abyśmy mogli uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.