OGŁOSZENIA 2018 06 10 – X Niedziela Zwykła

10 czerwca 2018

2018 06 10 – X Niedziela Zwykła

1. Dziś na kolejnych Mszach Świętych dzieci z klas czwartych przeżywają Rocznicę I Komunii Świętej. Podobnie będzie w niedzielę za tydzień. Módlmy się za dzieci, aby były zawsze blisko Pana Jezusa.

2. Jutro o godzinie 19 spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. We wtorek o godzinie 20 spotkanie rodziców dzieci klas drugich przed I Komunią Świętą, która będzie za rok.

4. Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godzinie 17.30, a w dni powszednie pop Mszy Świętej o godzinie 18.00.

5. W czwartek o godzinie 19.30 Nabożeństwo Pokutne i spowiedź. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w pogłębiony sposób przeżyć sakrament pokuty. Od godziny 20 do 22 będzie Wystawienie Najświętszego Sakramentu.

6. W piątek o godzinie 19 spowiedź dzieci przed rocznicą I Komunii Świętej.

7. Wczoraj na naszej parafialnej hali sportowej odbył się Dekanalny Turniej Piłki Nożnej Ministrantów. Strat w ludziach nie było, ale, niestety, straciliśmy tyle goli, że zajęliśmy 3. miejsce w kategorii szkół podstawowych.

8. Informujemy, że do rodziców dzieci udających się na parafialny wyjazd wakacyjny został wystosowany mail informacyjny. Prosimy o zapoznanie się z nim i uiszczanie opłat wg instrukcji.

9. Dziś CARITAS parafialna zbiera do puszek ofiary dla Filipa, który jest w śpiączce.

10. Szukamy mieszkania do wynajęcia w przystępnej cenie dla Pana Organisty. W tej sprawie prosimy o kontakt w zakrystii.

11. W najbliższy piątek 15 czerwca o godzinie 20 Wieczór Modlitwy Uwielbienia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć mocy modlitwy.

12. Na czas wakacji pozostawiamy Mszę Świętą w dni powszednie o godzinie 6.30.

13. wolne intencje nawet w tym tygodniu.