Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 04 08 – II Niedziela Wielkanocna

16 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA

2018 04 08 – II Niedziela Wielkanocna

  1. Kończymy dziś oktawę Wielkanocy. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z racji Świąt Wielkanocnych. Msza Święta o godzinie 6.30; 8.00 i 18.00.

  3. Przez trzy kolejne niedziele o godzinie 16 Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. Dzieci przynoszą świece od Chrztu Świętego. Na tę Mszę Świętą mogą przychodzić także inni parafianie, którym ta godzina odpowiada.

  4. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej jutro o godzinie 19 w kościele.

  5. Organizujemy jubileusz dla małżeństw, które w tym roku obchodzą 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. W niedzielę 15 kwietnia o godzinie 12.30 będzie Uroczysta Msza Święta a po niej spotkanie i świętowanie w sali parafialnej. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii małżeństw z 20-letnim stażem.

  6. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu z racji Roku Jubileuszowego. Pielgrzymka odbędzie się 28 kwietnia w sobotę. Zapisy w zakrystii. Koszt 60 zł.

  7. W piątek o godzinie 17.00 wypominki. Modlimy się za zmarłych. O godzinie 18.00 Msza Święta za zmarłych poleconych w wypominkach.

  8. Są wolne intencje Mszy Świętej w tym tygodniu.