Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 03 18 – V Niedziela Wielkiego Postu

26 marca 2018

OGŁOSZENIA

2018 03 18 – V Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Dziś rozpoczynamy część pasyjną Wielkiego Postu czyli bezpośrednie przygotowanie do Świąt Paschalnych. Za tydzień Niedziela Palmowa. Przyjdźmy z gałązkami, które są znakiem, że wyznajemy w Chrystusie Króla. Bardzo prosimy, żeby każda osoba miała w ręku gałązkę. Jest to bardzo ważne. Obrzęd błogosławieństwa palm na początku Mszy Świętej.
  2. Jutro w naszej parafii odpust parafialny czyli Uroczystość Patrona Parafii Św. Józefa. Główna Msza Święta odpustowa będzie o godz. 18. Przewodniczyć będzie ks. Bartłomiej Pergoł notariusz kurii. Po niej agapa w Sali Jana Pawła II.
  3. Z racji odpustu jutro nie będzie kręgu biblijnego.
  4. Dziś ostatnie w tym roku Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30. W piątek Droga Krzyżowa ulicami parafii o godzinie 18.30. W tym roku inna trasą, ulicami: Ogrodową, Granitową, Nefrytową, Rubinową, Geodetów i Ogrodową do kościoła.
  5. Dziś Msza Święta o godzinie 16.
  6. W sobotę o godzinie 19 konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, które będą chrzczone w święta.
  7. CARITAS parafialna rozprowadza świece wielkanocne, z których dochód przeznaczony jest na potrzebujących.
  8. Przypominamy o zmianie czasu za tydzień.