Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 02 18 – I Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018

OGŁOSZENIA

2018 02 18 – I Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na seminarium duchowne. Bóg zapłać. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.
  2. We wtorek o godzinie 19.00 na plebanii Spotkanie Rady Duszpasterskiej czyli przedstawicieli poszczególnych grup i wspólnot parafialnych.
  3. W Wielkim Poście w piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 17.30; dla dorosłych o godzinie 18.30, dla młodzieży i wszystkich chętnych o godzinie 20.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.30.
  4. W czwartek Święto Katedry Św. Piotra – dzień jedności z Papieżem.
  5. W tym tygodniu odbywać się będą rekolekcje dla szkół podstawowych. Prosimy o modlitwę za dobre owoce tych rekolekcji.
  6. Różaniec Rodziców zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję pt. “Różaniec a nawrócenie serca”, którą wygłosi Ks. Bartłomiej Pergoł, w sobotę 24 lutego o godz. 19.00 w sali Jana Pawła II. Po konferencji będzie można się zapisać do nowej Róży Różańca Rodziców za dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół Różańca!
  7. Spotkania kręgu biblijnego odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19.00.
  8. Dziś o godzinie 19.00 Seminarium Odnowy Wiary. Zapraszamy do udziału.
  9. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Zapukaliśmy w tym roku do 4837 mieszkań. Przyjęło nas 1747 rodzin tj. ok. 36%. W 484 domach odmówiono nam wizyty taj ok. 10%, pozostałe domy (2599) były zamknięte czyli ok. 54%. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie, za wspólną modlitwę oraz za rozmowy podejmujące różne tematy życia i radosne, ale również trudne i smutne. Dziękujemy za otwartość i zaufanie. Niestety nie udało nam się przejść całej parafii. Resztę odwiedzimy za rok. Dziękujemy również za wszystkie ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej.