Józefosław

OGŁOSZENIA 2018 01 07 – Niedziela Chrztu Pańskiego

6 stycznia 2018

OGŁOSZENIA

2018 01 07 – Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Dziś kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii towarzyszyć będziemy Chrystusowi, który po chrzcie w Jordanie rozpoczyna swoje publiczne głoszenie Ewangelii. Jutro rozpoczyna się Okres Zwykły.
 2. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
  Poniedziałek 8 stycznia – Kombatantów, Kopciuszka, Skrzatów, Bajkowa, Elfów, Guliwera, Krasnoludków, Leszczynowy Zaułek.
  Wtorek 9 stycznia – Julianowska 63A
  Środa 10 stycznia – Julianowska 72 B – F
  czwartek 11 stycznia – Julianowska 72 G – K,  Przytulna
  Piątek 12 stycznia – Julianowska 88 od A do J, Spacerowa
  Sobota 13 stycznia – Julianowska domki – pozostałe numery, Nadziei, Zielone Ogrody
  W przyszłym tygodniu:
  Poniedziałek 15 stycznia – Przylaszczki, Grzybowa, Victorii.
  Wizyta duszpasterska w dni powszednie w godzinach 17-21.30, w soboty 10-14
  Plan wizyty podany jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
 3. Dziś o godzinie 19 spotkanie kręgu biblijnego.
 4. Kurs dla narzeczonych rozpocznie się 30 stycznia. Zapraszamy wszystkich, którzy przygotowują się do zawarcia małżeństwa. Więcej informacji w zakrystii.
 5. Nowa edycja Kursu Małżeńskiego rozpocznie się 5 lutego. Jest to osiem spotkań prowadzących do odnowy i pogłębienia relacji w małżeństwie. Zapisy w zakrystii.
 6. Od nowego roku w dni powszednie jest Msza Święta o godzinie 6.30. Na razie w styczniu w zależności od frekwencji zostanie wprowadzona na stałe
 7. Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji XV-lecia chóru Con Fuoco, który odbędzie się w naszym kościele dziś o godzinie 19.00. W programie usłyszymy kolędy różnych krajów i kultur. Po koncercie organizatorzy zapraszają na tort d Sali Jana Pawła II. Szczegółowe informacje na plakacie przy wyjściu z kościoła.
 8. Są wolne intencje Mszy Świętej w tym tygodniu.
 9. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej jutro (poniedziałek) o godzinie 19 w kościele. Obecność obowiązkowa.