OGŁOSZENIA 2018 01 06 – Objawienie Pańskie

6 stycznia 2018

2018 01 06 – Objawienie Pańskie

1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego. Chrystus narodzony w Betlejem objawia się w ludziom różnych ras, kultur, narodów i języków, których symbolizują magowie przybywający, aby oddać pokłon Zbawicielowi. O godzinie 13.30 wyruszy orszak Trzech Króli z Rynku w Piasecznie – zapraszamy.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    Poniedziałek 8 stycznia – Kombatantów, Kopciuszka, Skrzatów, Bajkowa, Elfów, Guliwera, Krasnoludków, Leszczynowy Zaułek.
    Wtorek 9 stycznia – Julianowska 63A
    Środa 10 stycznia – Julianowska 72 B – F
    czwartek 11 stycznia – Julianowska 72 G – K,  Przytulna
    Piątek 12 stycznia – Julianowska 88 od A do J, Spacerowa
    Sobota 13 stycznia – Julianowska domki – pozostałe numery, Nadziei, Zielone Ogrody
    W przyszłym tygodniu:
    Poniedziałek 15 stycznia – Przylaszczki, Grzybowa, Victorii.
    Wizyta duszpasterska w dni powszednie w godzinach 17-21.30, w soboty 10-14
    Plan wizyty podany jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  3. Jutro o godzinie 19 spotkanie kręgu biblijnego.
  4. Dziś nabożeństwo pierwszej soboty  o godzinie 16.30.
  5. Jubileuszowy koncert z okazji XV-lecia chóru Con Fuoco w naszym kościele jutro godzinie 19.00.
  6. Kurs dla narzeczonych rozpocznie się 30 stycznia. Więcej informacji w zakrystii.
  7. Nowa edycja Kursu Małżeńskiego rozpocznie się 5 lutego. Jest to osiem spotkań prowadzących do odnowy i pogłębienia relacji w małżeństwie. Zapisy w zakrystii.