OGŁOSZENIA 2017 12 31 – Niedziela Świętej Rodziny

1 stycznia 2018

2017 12 31 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś już ostatni dzień roku kalendarzowego. Dziękujemy Panu Bogu za wszystko, co było jego darem w mijającym roku. Jutro Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, godziny Mszy Świętej jak w niedzielę.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    Wtorek 2 stycznia – ul. Jaskółki
    Środa 3 stycznia – ul. Zięby, Jemiołuszki, Sybiraków, Cyraneczki.
    Czwartek 4 stycznia – ul. Czajki, Królowej Śniegu, Złotej Rybki, Kolorowych Snów, Złotej Jabłoni.
    Piątek 5 stycznia – ul. Srebrnych Świerków
    W następnym tygodniu:
    Poniedziałek 8 stycznia – Kombatantów, Kopciuszka, Skrzatów, Bajkowa, Elfów, Guliwera, Krasnoludków, Leszczynowy Zaułek.
    Wizyta duszpasterska w dni powszednie w godzinach 17-21.30.
    Plan wizyty podany jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  3. W związku z wizytą duszpasterską kancelaria parafialna w styczniu i lutym czynna będzie we wtorek i czwartek tylko w godzinach 16-17 i w środę w godzinach 9.30-10.30.
  4. Dziś nie będzie spotkania kręgu biblijnego. Następne spotkanie 7 stycznia.
  5. Od nowego roku w styczniu wprowadzamy Mszę Świętą w dni powszednie o godzinie 6.30. Jeśli będzie grupa osób uczestniczących Msza Święta zostanie wprowadzona na stałe.
  6. Bożonarodzeniowe spotkanie rady parafialnej 2 stycznia we wtorek o godzinie 19.30, a katechetów w środę o godzinie 16.00 na plebanii.
  7. Najbliższy czwartek – pierwszy miesiąca, Msza święta za kapłanów o godzinie 18, po niej różaniec za kapłanów i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 22.
  8. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa spowiedź od godziny 17.00.
  9. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego tzw. Trzech Króli. Msza Święta odprawiana będzie jak w niedzielę. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo kredy i kadzidła.
  10. W sobotę o godzinie 13.30 wyruszy orszak Trzech Króli z Rynku w Piasecznie. Finałem będzie kolędowanie w auli niebieskiej domu parafialnego Parafii Św. Anny. Organizatorzy zachęcają, aby przybyć w przebraniu i wziąć udział w konkursie na najciekawszy strój. Będą nagrody.
  11. Nabożeństwo pierwszej soboty  w sobotę o godzinie 16.30.
  12. Zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji XV-lecia chóru Con Fuoco, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 7 stycznia o godzinie 19.00. W programie usłyszymy kolędy różnych krajów i kultur. Po koncercie organizatorzy zapraszają na tort d Sali Jana Pawła II. Szczegółowe informacje na plakacie przy wyjściu z kościoła.
  13. Wszystkim Parafianom życzymy szczęśliwego Nowego Roku, błogosławieństwa Bożego i wiele, wiele dobra.