OGŁOSZENIA 2017 12 25 – Narodzenie Pańskie

27 grudnia 2017

2017 12 25 – Narodzenie Pańskie

1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu wystroju kościoła na Święta: panom, którzy ustawili choinki, młodzieży z Ruchu Światło-Życie, która przygotowała szopkę i wszystkim innym.
  2. Dziś i jutro w Święto Świętego Szczepana porządek Mszy Świętej jak w niedzielę.
  3. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    Czwartek 28 grudnia – ul. Granitowa i Topazowa
    Piątek 29 grudnia – ul. Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Bursztynowa.
    W tygodniu w Nowym Roku:
    Wtorek 2 stycznia – ul. Jaskółki
    Środa 3 stycznia – ul. Zięby, Jemiołuszki, Sybiraków, Cyraneczki.
    Czwartek 4 stycznia – ul. Czajki, Królowej Śniegu, Złotej Rybki, Kolorowych Snów, Złotej Jabłoni
    Piątek 5 stycznia – ul. Srebrnych Świerków
    W kolejnym tygodniu:
    Poniedziałek 8 stycznia – Kombatantów, Kopciuszka, Skrzatów, Bajkowa, Elfów, Guliwera, Krasnoludków, Leszczynowy Zaułek.
    Wizyta duszpasterska w dni powszednie w godzinach 17-21.30.
    Plan wizyty podany jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  4. Od nowego roku w styczniu wprowadzamy Mszę Świętą w dni powszednie o godzinie 6.30. Jeśli będzie grupa osób uczestniczących Msza Święta zostanie wprowadzona na stałe.
  5. Za tydzień w niedzielę ostatni dzień roku kalendarzowego i Święto Świętej Rodziny. Na każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz dziękczynienie za miniony rok.
  6. Bożonarodzeniowe spotkanie rady parafialnej 2 stycznia we wtorek o godzinie 19.30, a katechetów w środę o godzinie 16.00 na plebanii.
  7. Dziękujemy za dary złożone dla potrzebujących. To wyraz, że potraficie moi drodzy dzielić się i okazać serce innym. Bóg zapłać.
  8. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz osobistego spotkania z Chrystusem Zbawicielem Świata.