Józefosław

OGŁOSZENIA 2017 11 12 – XXXII Niedziela Zwykła

19 listopada 2017

OGŁOSZENIA

2017 11 12 – XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziś Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła.
  2. W naszej parafii w każdy poniedziałek przed Mszą Świętą o godzinie 18 jest nowenna do Św. Józefa – patrona naszej parafii. Msza Święta jest w sprawowana w intencji próśb polecanych w nowennie. W miesiącu listopadzie będziemy się modlić szczególnie o znalezienie dobrej pracy. Zapraszamy.
  3. Jutro o godzinie 19 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.
  4. Zapraszamy chętnych do śpiewania w chórze parafialnym. Można zgłaszać się w zakrystii.
  5. Od piątku do niedzieli w naszej parafii będzie przeprowadzony Kurs Filip dla przygotowujących się do bierzmowania. W związku z tym poszukujemy noclegów dla 12 osób, które przeprowadzą te rekolekcje. Są to osoby młode, które zadowolą się prostymi warunkami. Bardzo prosimy o pomoc. Kto mógłby użyczyć noclegu na dwie noce prosimy o zgłoszenie w zakrystii po Mszy Świętej. Dziękujemy.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej będzie zbiórka pieniędzy dla Filipa, który od pięciu miesięcy przebywa w śpiączce.
  7. Osobę, która zamówiła Mszę Świętą gregoriańską w grudniu za zmarłą Mariannę Groszkiewicz. prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  8. Podajemy telefon, który można dzwonić w sprawie odwiedzin chorych. W nagłych wypadkach, kiedy wzywa się księdza do umierającego można dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Telefon 736-677-588
  9. Przed kościołem można złożyć podpis popierający inicjatywę zakazu aborcji ze względów eugenicznych.
  10. Obchodzimy dziś IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Po Mszy świętej zbiórka do puszek dla chrześcijan prześladowanych. Nie zostawiajmy naszych braci w wierze bez pomocy.