Józefosław

OGŁOSZENIA 2017 10 15 – XXVIII Niedziela Zwykła

14 października 2017

OGŁOSZENIA

2017 10 15 – XXVIII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła.
 2. Zostały zmienione godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Kancelaria czynna jest we wtorek i czwartek w godzinach 16.00-17.00 i 19.00-20.00 oraz w środę w godzinach 9.30-10.30.
 3. Rozpoczęło się przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Formacja odbywa się dwa razy w miesiącu, w grupach, które spotykają się w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę w godzinach 19:00 do 21:00. Zapisane osoby serdecznie zapraszamy.
 4. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę o godzinie 17.30. W dni powszednie od poniedziałku do soboty różaniec dla dzieci o godzinie 17.30, a drugie nabożeństwo różańcowe o godzinie 18.30.
 5. Na końcu kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Wypominki jednorazowe będą wyczytane we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 2 listopada o godzinie 17.00, a potem w intencji tych zmarłych zostanie odprawiona Msza Święta o godzinie 18.00. Wypominki roczne będą czytane w drugi piątek miesiąca o godzinie 17.00, a potem o godzinie 18.00 będzie odprawiana Msza Święta w intencji zmarłych. Wypełnione kartki prosimy przynosić do zakrystii. Przy tej okazji składane są ofiary, za które serdecznie dziękujemy.
 6. Została ufundowana nowa chorągiew Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Bóg zapłać.
 7. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca i sympatyków, planowana na najbliższą sobotę, 21 października, została odwołana z powodu niewystarczającej liczby chętnych.
 8. Schola młodzieżowa zaprasza chętnych na próbę we wtorek o godzinie 18.30 w sali pod zakrystią.
 9. 21 października w godz. 9.00-18.00 ,,Bunt na pokładzie„- sesja warsztatowo-konferencyjna przygotowana dla rodziców, dziadków, opiekunów, nauczycieli. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia honorowane przez MEN. Po warsztatach Msza Św. w intencji uzdrowienia relacji w rodzinach. Program i film informacyjny na stronie parafii. Zapisy pod telefonem 693140006 podanym na ogłoszeniu. Koszt 30zł.
 10. W przyszłą niedzielę, 22 października, w godzinach popołudniowych w naszej parafii będzie miał miejsce lokalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, dla Piaseczna i okolic, z Mszą świętą o godz. 15:15. Szczegółowy program dostępny na stronie Oazy, parafii i na facebooku parafialnym.
 11. Również za tydzień w niedzielę o godzinie 19.00 w naszym kościele kolejny koncert w ramach festiwalu „Musica Classica”. Zapraszamy.
 12. W związku z licznymi oszustwami na tzw. „wnuczka” oraz na „policjanta”, Policja w Piasecznie apeluje do mieszkańców, aby w przypadku otrzymania takiego telefonu nie wypłacać ani nie wręczać pieniędzy nieznanym osobom. Każdorazowo po otrzymaniu telefonu z taką propozycją należy skontaktować się członkiem rodziny pod posiadany numer telefonu celem potwierdzenia takiej prośby. Wszelkie próby wyłudzenia należy zgłaszać do Policji pod numerem alarmowym 997 lub 112, a Oficer Dyżurny dalej pokieruje działaniami mającymi na celu zatrzymanie osób odpowiedzialnych za okradanie ludzi z ich ciężko zarobionych i odłożonych pieniędzy.