OGŁOSZENIA 2017 08 28 – XXI Niedziela Zwykła

31 sierpnia 2017

2017 08 28 – XXI Niedziela Zwykła

1. Dziś Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła. Słowo Boże stawia przed nami pytanie: „Za kogo Mnie uważacie?” Kim dla mnie jest Jezus z Nazaretu?
  2. Nastąpiły zmiany księży w naszej parafii. Pożegnaliśmy wczoraj Księdza Arka i Księdza Piotra. Dziś witamy w naszej parafii Księdza Mateusza i Księdza Błażeja. Życzymy im wielu radości z posługiwania w naszej parafii. Wspierajmy naszą modlitwą księży pracujących w naszej parafii.
  3. W piątek 1 września 78 rocznica wybuchy II Wojny Światowej. Pamiętajmy w modlitwie o bohaterach, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny. Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18 w intencji poległych podczas wojny.
  4. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź wieczorem od godziny 17.00.
  5. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy Świętej o godzinie 8.
  6. Za tydzień w niedzielę o godzinie 8.00 Msza Święta w intencji Kółek Żywego Różańca a po niej spotkanie członków Żywego Różańca w Sali pod zakrystią.
  7. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Świętego Augustyna; we wtorek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela; w piątek wspomnienie św. Bronisławy.
  8. Pozostańmy z pytaniem Chrystusa: „A wy za kogo mnie uważacie?”