OGŁOSZENIA 2017 07 16 – XV Niedziela Zwykła

24 lipca 2017

2017 07 16 – XV Niedziela Zwykła

1. Piętnasta Niedziela Zwykła. Bóg kieruje do nas Swoje Słowo, aby wydało plon w naszym życiu.
  2. Spowiedź w dzień powszedni pół godziny przed każdą Mszą Świętą.
  3. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej Wieczornej do godziny 22.
  4. W liturgii w czwartek wspominamy bł. Czesława a w sobotę św. Marię Magdalenę.
  5. W tym tygodniu na terenie Józefosławia zgubiono klucze i dokumenty. Znalazcę prosimy o przyniesienie zguby do zakrystii.
  6. W naszej parafii istnieje pogotowie modlitewne składające się z osób, które modlą się w przedstawianych im intencjach. Intencje można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej parafii oraz wrzucać do skrzynki znajdującej się w małej kruchcie kościoła. Zapraszamy również osoby, które chciałyby dołączyć do ekipy pogotowia modlitewnego. Można zgłaszać się w zakrystii.
  7. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku.