OGŁOSZENIA 2017 07 02 – XIII Niedziela Zwykła

9 lipca 2017

2017 07 02 – XIII Niedziela Zwykła

1. Trzynasta Niedziela Zwykła. Słowo Boże wzywa nas do miłosierdzia wyrażającego się w czynach.
  2. Jutro o godzinie 20 spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Najświętszego Sakramentu na plebani.
  3. W czwartek pierwszy miesiąca Msza Święta o świętość kapłanów o godzinie 18 a po niej różaniec za kapłanów.
  4. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź po południu od godziny 17.30.
  5. W wakacje mamy jednego księdza więcej w związku z tym w tym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy Świętej.
  6. W liturgii w tym tygodniu: jutro Święto Św. Tomasza Apostoła; w czwartek wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  7. Za tydzień comiesięczna zbiórka do puszek dla rodzin w Syrii organizowana przez CARITAS parafialną. Nasza parafia pomaga ośmiu rodzinom z Aleppo. Bóg zapłać za ofiarność.
  8. „Kto poda kubek świeżej wody do picia jednemu z tych najmniejszych, powiadam wam nie utraci swojej nagrody.” Pamiętajmy o tych słowach Chrystusa, szczególnie w tym tygodniu.