OGŁOSZENIA 2017 04 22 – II Niedziela Wielkanocna

23 kwietnia 2017

2017 04 22 –  II Niedziela Wielkanocna

1. Dziś kończy się oktawa Zmartwychwstania Pańskiego. Obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. CARITAS parafialna zbiera do puszek ofiary na rzecz poszkodowanych przez wojnę w Syrii.
  3. Ogłaszamy konkurs plastyczny w związku z setną rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie. Temat: Objawienia Matki Bożej w Fatimie. Technika dowolna. Prace prosimy przynosić do zakrystii do dnia 12 maja.
  4. W naszej parafii powstaje nowy krąg Domowego Kościoła. Jeśli jakaś rodzina chciałaby dołączyć prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  5. W liturgii w tym tygodniu: jutro Uroczystość Świętego Wojciecha, we wtorek Święto Świętego Marka Ewangelisty, w sobotę Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej.
  6. Jak już informowaliśmy uroczystość odpustowa została w naszej parafii przeniesiona na 19 marca na Uroczystość Józefa Oblubieńca, pomimo tego 1 maja jest w naszej parafii obchodzone jako Święto Św. Józefa Robotnika.
  7. 3 maja Uroczystość Królowej Polski godziny Mszy Świętej jak w niedzielę.
  8. Wszystkim Parafianom oraz Gościom składamy życzenia pokoju i radości ze Zmartwychwstania Chrystusa oraz wszelkich łask i darów Bożych potrzebnych w codziennym życiu.