Józefosław

Ogłoszenia, 20 września

20 września 2015

1. Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z I klas szkół średnich oraz młodzież starszą, która nie przyjęła tego sakramentu w swoim czasie. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i rodziców w niedzielę 27.09.2015 o godz. 19.00.

2. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

3. Zapraszamy dzieci do zasilenia scholi posługującej na niedzielnych Mszach św. o godz. 11.00. Najbliższa próba śpiewu w sobotę o godz. 9.00.

4. Serdecznie zapraszamy młodzież od 1 klasy liceum i dorosłych do śpiewania w chórze „Con fuoco”. Zapisy i wszelkie informacje u p. organisty.

5. Zapraszamy na recital organowy w ramach Festiwalu „Organy Śródmieścia” w wykonaniu naszego organisty p. Andrzeja Sochockiego, który odbędzie się dziś o godz. 19:30 w kościele Najświętszego Zbawiciela, przy pl. Zbawiciela w Warszawie. W programie koncertu utwory: Bacha, Mendelssohna, Surzyńskiego.

6. Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie będą poprzedzone tygodniem w diecezjach całej Polski. Do naszej parafii 20 lipca 2016 r. przyjedzie z całego świata ponad 100 osób, które będą goszczone w rodzinach. Zachęcamy parafian do zaangażowania się w poszczególne rodzaje pomocy(sekcja zakwaterowania, językowa, medyczna, wyżywienia, turystyczna). Młodzież, która chce pojechać do Krakowa na wydarzenia centralne może zapisywać się za pośrednictwem naszej parafii. Więcej szczegółów na stronie: www.parafia-jozefoslaw.pl/sdm-2016

W pierwsze piątki miesiąca osoby zainteresowane ŚDM spotykają się o 19.00 na modlitwie prowadzonej przez oazę młodzieżową, oraz aby przygotowywać się od strony technicznej.

7. W parafii powstaje nowy krąg Domowego Kościoła. Chętne małżeństwa są proszone o zgłaszanie się do kancelarii, lub przez wysłanie informacji na adres mailowy: jozefoslaw.parafia@gmail.com. Więcej informacji o DK: http://www.oaza.warszawa.pl/dk/v5/index.php/domowy-kocio/slowo-o-dk/12-sowo-o-domowym-kociele

8. Zbieramy różańce, które zostaną dostarczone na Ukrainę dla osób modlących się w intencji pokoju.