Józefosław

Ogłoszenia, 19 kwietnia

19 kwietnia 2015
  1. W naszej parafii powstaje koło Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich chętnych, by włączać się w to działo. Wspólnota żywego Różańca to grupa osób, które każdego dnia odmawiają jedną dziesiątkę Różańca. Chętnych zapraszamy do zapisywanie się w Zakrystii.
  2. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godzinie 11 zostaną ogłoszone wyniki konkursy Papieskiej Akademii Papieskiej. Zapraszamy wszystkie dzieci, które brały w nim udział.
  3. Na parafialnym profilu na portalu Facebook umieszczane są wspomnienia dotyczące Jana Pawła II zamieszczane przez uczestników Papieskiej Akademii Najmłodszych. Zapraszamy do czytania i „lajkowania”. Wpis, który uzyska najwięcej polubień, wygra.
  4. W tym tygodni będą spotkania dla przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania. Prosimy wszystkich kandydatów by uzupełnili dokumentację.
  5. W najbliższy piątek o 19.00 będzie spotkanie w salce przed Światowymi Dniami Młodzieży.
  6. Ubiegłotygodniowy turniej w piłkę nożną wygrali nasi ministranci. Zdobyli pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych. Gratulujemy!
  7. W tym tygodniu w ramach przygotowania do I Komunii Świętej spotkanie dla Ojców – środa, godzina 18.45. Szczegóły poniżej: