Józefosław

Ogłoszenia 17.11.19 r.

19 listopada 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
(17 LISTOPADA 2019 ROK)

  1. Dzisiaj w kościele obchodzimy Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie” (Ps 9,19), Caritas parafialna zbiera jak co miesiąc ofiary do puszek dla swoich podopiecznych i nakrętki dla Basi.
  2. Dzisiaj o godz. 16.00, Msza Święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej – dla grupy III i IV. 
  3. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie nowego kursu do sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Kandydaci na to spotkanie przychodzą razem z rodzicami, którzy będą poproszeni o pobłogosławienie swoich dzieci na czas przygotowania do sakramentu.
  4. Kino „Mundek” i Rycerze Columba zapraszają we wtorek 19 listopada o godz. 19.30 do Multikina Ursynów na film p.t. „Nieplanowane”. Więcej informacji na plakatach. Bilety są do nabycia przed kościołem.
  5. W czwartek 21 listopada zapraszamy na wieczór uwielbienia o godz. 19.30.
  6. Młodzież, która 6 grudnia przystępuje do sakramentu bierzmowania ma spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę 23 listopada o godz. 14.00 w Sali Jana Pawła II.
  7. W sobotę 23 listopada b.r. o godz. 12.00, odbędzie się poświęcenie odrestaurowanego krzyża przydrożnego stojącego u zbiegu ulic Geodetów i Puławskiej oraz zamieszczonej na nim nowej figury Chrystusa. Zachęcamy parafian do udziału w tej uroczystości.
  8. Zbliża się adwent i czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Chcemy podobnie jak w latach ubiegłych, by w Sali Jana Pawła II dzieci uczestniczące w roratach po Mszy Świętej, mogły spożyć posiłek. Prosimy osoby chętne do przygotowania tych posiłków, by zgłosiły się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Od 13 do 15 grudnia w naszej parafii odbędą się Warsztaty Muzyki Liturgicznej chętnych prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na plakatach i stronie internetowej parafii.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na tace na utrzymanie świątyni i na konto parafialne. Niech Bóg błogosławi wszystkim parafianom i przybyłym gościom w rozpoczętym tygodniu.