Józefosław

Ogłoszenia 16.02.20 r.

16 lutego 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA
(16 lutego 2020 r.)

  1. Domowy Kościół i Oaza Młodzieżowa zapraszają na BEZALKOHOLOWY BAL Karnawałowy 22 lutego 2020 o godz.19.00. Koszt 50 zł. od osoby dorosłej. Imprezę poprowadzą wodzirej i DJ. Bal ma charakter rodzinny. Dzieci w balu uczestniczą bezpłatnie. Każdy uczestnik przynosi ze sobą przekąski i  napoje na wspólny stół. Zapisy przyjmujemy w zakrystii lub pod numerem telefonu wskazanym na plakacie.
  2. Zapraszamy na kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, w formie 10 cotygodniowych spotkań składających się z katechezy, warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych. Ze względu na charakter warsztatowy kursu obowiązuje limit: 10 par. Kurs odbędzie się w terminie od 26 lutego 2020 r. do 22 kwietnia 2020 r. (z przerwą na Wielką Środę w Wielkim Tygodniu). Spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach 19.30-21.00, w sali pod zakrystią. Zapisy w zakrystii u ks. Mateusza, bądź pod podanym adresem e-mailowym; mateuszran@op.pl.
  3. W nadchodzącym tygodniu, jak pozwoli na to pogoda, będziemy kontynuować prace modernizacyjne mające na celu poprawienie wentylacji grawitacyjnej w kościele, oraz wprowadzenie zaleceń po przeglądzie obiektu budowlanego. Prace te, są prowadzone na poddaszu i dachu kościoła.  
  4. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto parafialne. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy wszystkim w nadchodzącym tygodniu a zwłaszcza dzieciom i młodzieży podczas ferii szkolnych.