Ogłoszenia, 15 stycznia 2017.

15 stycznia 2017

plakat_msza_styczeńfacebook-ads-Józefosław

1. Dziś Druga Niedziela Okresu Zwykłego.
  2. Plan wizyty duszpasterskiej tzw. Kolędy, na najbliższe dni:
    Poniedziałek 16 stycznia – ul. Wilanowska nr.13
    Wtorek 17 stycznia – ul. Saturna
    Środa 18 stycznia – ul.. Kwadratowa nr 2-4
    Czwartek 19 stycznia – ul. Kwadratowa od nr 5 do końca
    Piątek 20 stycznia – ul. Tenisowa
    Sobota 21 stycznia – ul. Wenus i Jutrzenki
  3. W przyszłym tygodniu:
    Poniedziałek 23 stycznia – ul. Julianowska
    Wtorek 24 stycznia – ul. AlaskiW dni powszednie będziemy zaczynać kolędę wcześniej, to jest od godziny 17, tak żeby kończyć do godziny 21.30.  W sobotę kolęda od godziny 10.00 do ok. 15.00
  4. W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki tylko od 16.30 do 17.30.
  5. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców dziś i za tydzień w niedzielę o godzinie 16. Dzieci otrzymają modlitewniki.
  6. Spotkanie całej Rady Parafialnej jutro 16 stycznia poniedziałek godzina 20.
  7. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji oraz do uczestnictwa w nabożeństwach ekumenicznych. Plan tych nabożeńst wywieszony jest w gablocie.
  8. W piątek o godzinie 18 Msza Święta dla Ruchu Światło-Życie a po niej spotkanie w Sali Jana Pawła II
  9. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 9.30.
  10. W liturgii: we wtorek wspominamy św. Antoniego Opata, w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszkę.
  11. W niedzielę 5 lutego, w przeddzień rocznicy śmierci Księdza Proboszcza Stanisława Śmigasiewicza, na Mszy Świętej o godzinie 12.30 Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz pobłogosławi tablicę poświęconą Księdzu Proboszczowi Stanisławowi. Za tydzień w niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów tablicy, tak, aby wszyscy parafianie mogli poczuć się fundatorami tablicy.
  12. W piątek 27 stycznia po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na konferencję Pana Jacka Pulikowskiego dobrze znanego doradcy małżeńskiego. Zaproszeni są rodzice dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz wszyscy chętni.
  13. W sobotę 4 lutego będzie pielgrzymka na Jasną Górę dzieci, które uczestniczyły w roratach.
  14. Spotkanie Dzieci Bożych w sobotę, 21 stycznia o 10.00.
  15. Próba scholi w sobotę o 9.00.
  16. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli.

Adoracja