Józefosław

Ogłoszenia 14.07.2019

16 lipca 2019

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

(14 LIPCA 2019 ROK)

 

 1. W lipcu i sierpniu Msze Święte w niedzielę odprawiane będą bez zmian natomiast w dzień powszedni o godz. 8.00 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00
  do godz. 21.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Spowiedź w niedzielę podczas każdej Mszy Świętej a w tygodniu pół godziny przed Mszą Świętą.

 

 1. Kancelaria parafialna w czasie wakacji, jest otwarta we wtorki i czwartki od godz. 19.00 do 20.00. w pilnych sprawach prosimy zwracać się do księży po każdej Mszy Świętej.

 

 1. W zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na lipiec, sierpień i kolejne miesiące.

 

 1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach odbywających w tygodniu;
  w poniedziałek o godz. 18.00 do świętego Józefa patrona naszej parafii
  i w środę o godz. 18.00 do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 1. Na plebanii trwają remonty mieszkań dla nowych księży wikariuszy,
  którzy rozpoczną posługę w parafii w drugiej połowie sierpnia.

 

 1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem Caritas parafialna zbiera ofiary do puszek dla swoich podopiecznych; Filipa, Jasia i wszystkie osoby objęte pomocą i wsparciem zespołu Caritas oraz dla Basi plastikowe nakrętki.

 

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w kwiaciarni przed kościołem.

 

 1. Wszystkim parafianom i gościom przybyłym do naszej świątyni, życzymy udanego tygodnia. Wypoczywającym na urlopie, by nabrali sił zarówno fizycznych jak i duchowych a tym, którzy są jeszcze przed urlopem, życzymy cierpliwości i pogody ducha.