Józefosław

Ogłoszenia, 13 marca 2016

13 marca 2016

1. Dziś na urząd Proboszcza Parafii św. Józefa Opiekuna Pracy został uroczyście wprowadzony – Ks. dr Andrzej Pawlak, którego serdecznie witamy i otaczamy modlitwą.

2. Kancelaria będzie czynna tylko w czwartek w godz. 16.30-17.30 i 18.30-19.30.

3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii w piątek o 18.30. Rozważania będą czytać poszczególne osoby ze wspólnot naszej parafii. Zapraszamy do licznego uczestnictwa. Nie będzie Drogi Krzyżowej o 20.30. Gorzkie Żale w niedziele o 17.30.

3. W sobotę zbiórka dla ministrantów i spotkanie Dzieci Bożych o 10.00, a próba scholi o godz. 9.00.

4. W sobotę (19 marca) o godz. 11.00 w kościele M.B. Różańcowej w Piasecznie, przy ul. Słowiczej 1 rozpocznie się Diecezjalny Światowy Dzień Młodzieży pod przewodnictwem ks. bp. Rafała Markowskiego. Na to spotkanie zaproszona jest młodzież, kandydaci do bierzmowania, oraz wolontariusze zaangażowani w pomoc przy Światowych Dniach Młodzieży.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm odbędzie się na początku każdej Mszy św. Po Mszy świętej o godzinie 11.00 odbędzie się konkurs Palm Wielkanocnych – wykonanych własnoręcznie przez dzieci.

6. Caritas rozprowadza świece na stół wielkanocny.

7. Ofiary na kwiaty można składać do puszki przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.

8. Wyrazy wdzięczności składamy rekolekcjoniście – ks. Wojciechowi Hackiewiczowi za głoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę.