Ogłoszenia 13.10.2019 r.

17 października 2019
  1. Dzisiaj w całym Kościele w Polsce obchodzony jest XIX Dzień Papieski, pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” podczas którego zbieramy ofiary do puszek dla młodzieży z fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zapraszamy na koncert w Świątyni Opatrzności Bożej
    w Wilanowie o godz. 17.30, koncert ten będzie transmitowany przez I program telewizji.
  2. Nabożeństwo różańcowe w październiku. Wszystkie dzieci zapraszamy od poniedziałku
    do piątku na godz. 17.15. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które jest w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej ok. godz.18.40 a w niedzielę o godz. 17.30. wyjątkowo ze względu na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją wokół kościoła dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00.
  3. Za tydzień w niedzielę 20 października na Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie rodziców
    i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej dla grupy III i IV.
  4. Kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w sobotę 19 października br. o godz. 14.00 w kościele
  5. 7 listopada b.r. rozpoczynamy nowy kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas 8 i I klas szkoły średniej. Zapisy przyjmujemy w zakrystii
    i kancelarii parafialnej. Więcej informacji u ks. Kamila.
  6. Zapraszamy na kurs dla narzeczonych, przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, Kurs rozpocznie się 16 października, a zakończy 18 grudnia tego roku. Spotkania będą odbywać się w środy, w godzinach 19.30-21.00. zapisy przyjmuje ks. Mateusz
  7. Akademia Kobiety Szczęśliwej zaprasza na spotkania dla kobiet w każdą środę od godz. 10.00 do 13.00. Cotygodniowe spotkania w kobiecym gronie, przy modlitwie i kawie, mają na celu wymianę myśli, poglądów, osobisty rozwój intelektualno-duchowy.
    Na najbliższym spotkaniu  w  środę 16 października, odbędzie się kontynuacja cyklicznych wykładów pt. – „Kobiety w  Starym Testamencie”, dyskusja na temat- Edukacja domowa widziana okiem matki, zajęcia z rękodzieła artystycznego pt :”Modna torebka spod  szydełka”. Młode mamy, na te spotkania mogą przyprowadzać swoje dzieci.
  8. Młodzież studencką zapraszamy na spotkania modlitewno – dyskusyjne odbywające się
    w salce pod plebanią w sobotę o godz. 19.30. Zainteresowanych prosimy o kontakt
    z ks. Mateuszem.
  9. W najbliższy wtorek, 15 października, spotkanie lektorów i szafarzy Komunii świętej
    na plebanii o godz. 19.30.
  10. W najbliższy czwartek 17 października, zapraszamy na wieczór uwielbienia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
  11. W zakrystii przyjmujemy na wypominki jednorazowe, które będą czytane podczas procesji żałobnej w dniu 1 i 2 listopada, zbiorową Msze Świętą gregoriańską, która będzie odprawiona w listopadzie w dni powszednie o godz. 17.00 a w niedziele o 8.00. oraz wypominki roczne, które czytamy w drugą niedziele miesiąca o godz. 7.30.
  12. W dzisiejszą niedzielę Caritas parafialna zbiera ofiary do puszek
    dla swoich podopiecznych i nakrętki dla Basi. Natomiast ministranci zbierają ofiary przeznaczone dla Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  13. Jest jeszcze kilka wolnych intencji mszalnych w najbliższym czasie. Można już zamawiać intencje Mszy Świętych na rok 2020.
  14. Dziękujemy za ofiary złożone na tace na utrzymanie świątyni i na konto parafialne.
    Niech Bóg błogosławi wszystkim parafianom i przybyłym gościom w rozpoczętym tygodniu.